Головна Культура

Чоловік Анни Трінчер зупинив її перший сольний концерт

На цих вихідних у відомої співачки та блогерки Анни Трінчер відбувся перший сольний концерт у Львові. Аудиторію дивували насиченою програмою, шоубалетом, запрошеними спеціальними гостями та виконанням нових хітів. 

Ніхто не очікував, але посеред концертної програми, коли артистка запросила для дуетної пісні свого чоловіка, блогера Олександра Волошина, на сцену, невідома людина з залу хотіла зірвати концерт. Після того, як блогер покликав цю людину підійти до сцени, він попросив публіку не переживати, адже невідомий виявився товаришем Олександра, який приніс загадковий подарунок. Ним виявився таємничий ключ, який Олександр вручив своїй дружині, привітавши її з річницею відносин, після цього вони разом виконали спільну пісню «Лише ти і я», присвячену їхньому весіллю.

«Спочатку я дуже злякалася, адже просто не могла зрозуміти, що коїться, і чому це все в такий особливий день, на моєму першому сольному концерті. У мене був шок, я почала думати, що ця людина зараз просто зірве всю програму, і ми взагалі не продовжимо концерт. Але потім, коли Саша вручив мені подарунок, почав казати такі цінні для мене слова, я зрозуміла, що він підготував сюрприз до нашої річниці, але у своєму стилі, і потім я просто розчинилася в сльозах щастя», — поділилася Анна Трінчер.