Головна TV

Чому плаче Бедняков

Відомий український телеведучий зізнався, що його може зараз зворушити.

Під час війни всі ми почали частіше плакати. На жаль, щодня чуємо погані новини, які дуже засмучують. Буває, очі стають вологими від щастя через подвиги наших ЗСУ. Інколи сльози з’являються і у ведучого проекту «Де логіка?» (Новий канал) Андрія Бєднякова.

– Я дуже чуттєва людина! – зізнався він в інтерв’ю YouTube-проекту «Ходят слухи». – Всі відео, де військові повертаються додому, чи собаку привозять до своїх господарів, мене зворушують.

До початку повномасштабної війни Бєдняков також міг пустити сльозу, але нечасто.

– Таке бувало, звісно. Я не з тих, хто каже: «Чоловіки не плачуть». Це все маячня. Вважаю, що навпаки, ті чоловіки – не чоловіки. Не знаю, правильно це чи ні, оскільки для кожної людини «правильно» – своє, – каже Андрій. – Я ж ніколи не боявся показати, що заплакав чи проявив свої емоції, та й зараз не боюся. Це нормальна історія.

За період з 24 лютого Андрій Бєдняков пережив чимало складних моментів та втрат. На жаль, окупували його рідне місто Маріуполь. Також у квітні померла мама ведучого. Та попри все чоловік не звертається по допомогу до психолога.

– Часом дуже накриває, але я тримаюся, – зізнається Андрій. – Немає часу для того, щоб сидіти й постійно плакати. Намагаюся себе чимось займати, роблю все, щоб якомога менше людей, як я, втратили своїх близьких. Допомагаю, згадуючи, що втрачати людину дуже боляче. Тож роблю все, що від мене залежить.