Головна TV

Вже сьогодні! Чому варто подивитися фільм “Вічний мир”

30 червня о 21:45 на телеканалі «1+1 Україна» відбудеться премʼєра документального проєкту спеціальної кореспондентки ТСН Неллі Ковальської «Вічний мир» про тисячолітню боротьбу за українську державність і вирішальну битву сьогодення.

Фільм пропонує поглянути на тисячолітнє протистояння Росії і України очима Богородиці Оранти, адже саме вона «є єдиним свідком всіх війн». Автори проєкту нагадують, що Софійський собор — єдина споруда в столиці, що вистояла та зберегла свідчення двобоїв та перемог.

«Ми поставили перед собою завдання розповісти про історію протистояння між Росією та Україною дуже просто і максимально зрозуміло. Мені хотілось, щоб фільм був цікавий і школярам, і військовим, які боронять Україну просто зараз, і вченим. Менше ніж за годину ми проводимо глядача через тисячу років нашої історії.Дивитися на ці події ми будемо очима Оранти — єдиного свідка нашого протистояння. Мета кіно — не суто просвітницька. Ми прагнули створити продукт, який допоможе українцям остаточно переконатися у своїй правоті в цій війні. І додати кожному сил виборювати нашу невідворотну Перемогу», — розповіла Неллі Ковальська. 

Команда проєкту здійснила кілька експедицій, зокрема й за кордон, щоби побачити унікальні артефакти, що свідчать про прірву між культурами України і Росії та наші великі перемоги минулого.

У фільмі «Вічний мир» також обіцяють дати відповідь, чому саме цю російсько-українську битву, яка є вже двадцятою, можна вважати вирішальною.

Фото: пресслужба «1+1 media»