Головна TV

Чи переможе милосердя справедливість у серіалі «Любов на реабілітації»?

Не пропустіть на телеканалі СТБ мелодраму вихідного дня «Любов на реабілітації». Вона розкриває важливу тему людських взаємостосунків: як навчитися прощати і що треба робити, аби тобі пробачили.

Головна героїня мелодарми – дівчина Катя. Вона щойно закінчила школу і збиралася вступити до щасливого дорослого життя. Однокласниці заздрили Каті, адже вона була дуже гарною дівчинкою. Її навіть запросили до модельної агенції. Самій Каті більше подобалася думка про сцену – вона мріяла вступити до театрального. Та нещасний випадок кардинально змінив життя дівчини: вона ледь не померла через аварію з водним скутером. Через молодого «мажора» Катя отримала страшну травму, а тому їй довелося забути і про модельний бізнес, і про акторську кар’єру.

Через багато років після інциденту Катерина стала лікарем-реабілітологом і тепер сама допомагає пацієнтам, які потрапляють до неї з різними травмами. Водночас про своє минуле Катя також не може забути. Вона так і не змогла нормально ходити – її мучать сильні болі, жінці постійно потрібно приймати пігулки та проходити обстеження. Вона й кроку ступити не може без допомоги тростини. Практично весь свій час Катя проводить у лікарні, персонал замінив їй сім`ю, якою Катя так і не створила сама. І тільки колега жінки Василь розуміє, що лікарка також потребує операції, на яку в неї немає вільного часу.

Життя Каті знову змінилося, коли до лікарні практично одночасно надійшли два нові пацієнти. Перша – юна гімнастка Маша, яка зазнала травми на тренуванні. Дівчинці дуже потрібно відновитись до змагань. Її тато і за сумісництвом тренер дуже переживає через те, що Маша може не повернутися у форму до потрібного часу. Сама ж спортсменка настільки подружилась з лікаркою, що вже розповідає їй про свою закоханість чи мрії. Та після розмови з нею Катя вже не знає, чи насправді дівчинка хоче бути гімнасткою.

У той же час до лікарні на реабілітацію потрапив мільйонер на ім`я Владислав
Горбань. У чоловіка огидний характер – він звик до того, що за гроші можна купити все, тому він регулярно порушує усі правила лікарні. А найбільша складність у тому, що Катя чудово пам`ятає його прізвище – саме через хлопця на прізвище Горбань стався той нещасний випадок, який змінив її життя…
Чи зможе вона його лікувати?

У ролях: Анна Кузіна, Павло Вишняков, Євгенія Тресько, Сергій Деревянко, Олексій Нагрудний.