Головна TV

Чим зайнятися з дитиною, коли вимкнули світло? Поради Олександра Педана

Для ведучого проектів Нового каналу відключення електроенергії не проблема, а, навпаки, дуже класний привід побути з 5-річним сином.

Більшість українців вже звикли до вимкнення електроенергії. Дехто напередодні пише список справ, які можна виконувати за відсутності світла, інші імпровізують. Усі призвичаїлися. Та як бути з дітьми? Ведучий проекту Improv Live Show, який щонеділі о 18:00 публікують на YouTube Нового каналу, розповів, як проводить час із 5-річним сином Маріком, коли вимикають світло.

– Я прихильник того, що треба в усьому шукати позитив. Як то кажуть, в мене завжди склянка наполовину повна. Тож переконаний, що знайти хороше можна всюди, – говорить Педан. – Якщо вдома немає світла, то ми з Маріком сідаємо і щось робимо вдвох. Це насправді дуже класний привід усім вийти з ґаджетів і побути разом. Бо в мене, наприклад, коли вимикають світло, немає ще й інтернету. В такому випадку не потрібно просити сина приділити мені увагу, бо він сам відкладає IPad і приходить з пропозицією погратися.

Олександр зазначає, що головне в такий момент – не відштовхнути дитину.

– Запропонуйте щось цікаве! Ми, наприклад, складаємо лего. Двох налобних ліхтариків вистачає з головою. Це виглядає дуже навіть романтично, – усміхається телеведучий. – Робимо розмальовки. Було навіть таке, що я креслив контур власноруч, а Марік потім це розмальовував. Також читаємо книжки. Навіть граємося в хованки! Єдине, в темряві не побийте вазони (сміється).

Зірковий татусь наголошує, що вимкнення електроенергії – це не катастрофа!

– Відсутність світла – це класний привід побути з дитиною, поспілкуватися з нею, дізнатись, як у неї справи, що на душі. Намагайтеся використовувати цей час із користю! – підсумовує Олександр Педан.

Дивіться проект Improv Live Show, знятий восени 2021 року, з ведучим Олександром Педаном та імпровізаторами Романом Міщеряковим, Валентином Міхієнком та Володимиром Шумком щонеділі о 18:00 на YouTube Нового каналу!