Головна TV

Чим здивує прем’єра «Світу навиворіт. Україна»

Незабаром на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра дослідницького проєкту Дмитра Комарова “Світ навиворіт. Україна”. Після десятків відвіданих країн на різних континентах журналіст вперше презентує свій авторський погляд на сучасну Україну.

У “Світ навиворіт. Україна” Дмитро Комаров розкаже про сильних та незламних духом українців з різних міст і регіонів, які, проживаючи драматичні події, не перестають боротись, працювати та відбудовувати нашу державу.

“З 24.02.22 я знімаю тільки в Україні і кожного дня отримую новий привід пишатися українцями і своєю країною. Я маю зафільмувати та задокументувати ще дуже багато. Безліч сюжетів не лежить на поверхні, їх неможливо прогуглити і знайти в інтернеті. Ці теми та фільми народжуються тільки в експедиціях, під час спілкування. Це і є справжній “світ навиворіт” в Україні. Наша країна – унікальна. Далі – буде”, – сказав Дмитро.

У довгоочікуваному сезоні журналіст разом з фермерами та групою розмінування ДСНС буде готувати поля до посівної і дізнається, яка вона – справжня ціна українського хліба в наш час. Він з середини покаже героїчну роботу енергетиків, які підтримували енергосистему України, незважаючи на постійні обстріли.

З першого дня після підриву греблі Каховської ГЕС він був в епіцентрі подій та разом з рятувальниками і волонтерами брав участь в евакуації місцевих жителів із зони затоплення. Камера зафіксувала живі кадри того, як це відбувалось.

У випусках буде й те, за що глядачі так люблять проєкт і до чого звикли за 13 років його існування: давні традиції, незвичайні природні локації, нові відкриття та цікаві експедиції.

Дмитро Комаров дізнається, як зберігають традиції зимових свят у воєнній Україні. Він візьме участь в народному гулянні Маланки та стародавньому обряді.

Будуть у новому проєкті і справжні пошуки скарбів. Разом з археологами журналісту вдалося віднайти давно втрачений історичний артефакт на дні Каховського водосховища. Як це відбувалось і яке його значення для історії України, глядачі побачать вже скоро.

Одним з найбільших ексклюзивів проєкту стане репортаж з найвищої точки монументу “Батьківщина-Мати”. Дмитро Комаров не просто зафільмував весь процес від початку проектування та створення гербу, а й з командою будівельників та альпіністів брав участь у його встановленні на щит монументу.

Довгоочікуваний сезон “Світу навиворіт. Україна” вразить глядачів незвичайними експедиціями, історіями простих українців, незвіданими сторінками історії України та відкриттями про нашу країну