Головна Культура

Читати модно! Сучукрліт під обкладинкою Vogue

Vogue Ukraine випускає колекційне видання “Сучасна українська проза та поезія”, яке охоплює нові твори вісімнадцяти видатних українських письменників і письменниць.

Книга “Сучасна українська проза та поезія” — чергове колекційне видання в доробку українського Vogue. Твори в ній написані спеціально для Vogue Ukraine. Під обкладинкою зібрані голоси сучасних українських прозаїків і поетів: Сергія Жадана, Євгенії Кузнєцової, Мар’яни Савки, Ірини Цілик, Оксани Забужко, Тетяни Малярчук, Олі Русіної, Ірини Славінської, Тетяни Власової, Людмили Горової, Катерини Калитко, Олександра Михеда, Мирослава Лаюка, Гаськи Шиян, Міріам Драгіної, Ірени Карпи, Ольги Купріян та Ганни Улюри. 

Ілюстрації створила всесвітньо визнана фотографка і художниця українського походження Oлена Ємчук. Як свого часу зарубіжні глянсові видання публікували Гемінґвея, Капоте і Фіцджеральда, так і український Vogue послідовно на своїх шпальтах давав слово нашим сучасним письменникам. Тож вихід цієї книги був омріяним — і своєчасним. Усі твори перекладені англійською — аби дати змогу іноземному читачеві ще ближче познайомитися з нашими авторами. Створювати моду на українське у світі — наша мета.

Книга виходить з друку 16 червня. Вже її можна придбати на сайті vogue.ua та у книгарнях. 22-25 червня вона буде доступна на Книжковому Арсеналі, де відбудеться її офіційна презентація.