Головна TV

Cкоро на Плюсах: “Жіночий лікар. Нове життя”

Прем’єра одного з найпопулярніших серіалів про лікарів відбудеться на “1+1 Україна” і стане повним перезавантаженням вже улюбленої історії, яка відображатиме наше сьогодення.

Події розгортатимуться через деякий час після початку повномасштабного російського вторгнення у столичному Науково-дослідному центрі акушерства та репродуктології, куди скеровують вагітних із патологіями та ускладненнями з усієї України. Сюди приходить працювати головний герой – талановитий акушер-гінеколог Микола Гончар, який був змушений переїхати до Києва із Сіверодонецька. Лікарню, де він очолював пологове відділення, було зруйновано внаслідок російського обстрілу, як і дім Михайла. Після отриманого поранення він починає нове життя у столиці разом із донькою, яку виховує один. Влаштовуючись на нову роботу, він мимоволі переходить дорогу амбітному заступнику завідувача та опиняється втягнутим в інтриги.

Серіал зібрав цілу плеяду відомих українських акторів. В головних ролях відомий за фільмами “Щедрик” та “Захар Беркут” актор Андрій Ісаєнко, українська акторка, засновниця благодійної ініціативи Act Lots, зірка серіалу “Папік -2” Анастасія Цимбалару. А також український актор Іван Жилюк, зірка “Різниці у віці” Олексій Нагрудний, Ніна Набока, яку глядачі бачили в серіалі “Великі Вуйки”. Також до акторського складу доєднались Олександра Люта, Олександра Епштейн, Олексій Зорін, Олена Михайличенко, Анатолій Тихомиров, Валентина Вовченко, Ярослав Шахторін, Кирило Прокопчук, Людмила Курмель та інші.

Зйомки проходять у спеціально побудованому павільйоні, де створено справжню велику лікарню із сучасним медичним обладнанням.

Фото: Прес-служба 1+1