Головна Культура

Dan Balan презентував кліп “Love Maria”, знятий у мирному Києві

Сьогодні, 5 травня, на YouTube каналі Crazy Loop – альтер-его артиста Dan Balan, було презентовано кліп під назвою «Love Maria», який був знятий у мирному Києві до повномасштабної війни.

Ідея повернути до життя персонажа Crazy Loop прийшла до артиста після того, як додаток Tik Tok стал вкрай популярним. Тоді артист згадав, наскільки сильно він любить танцювати. 2008 року Dan Balan вже презентував одну роботу Crazy Loop під назвою «Mm-ma-ma». На той час відеокліп став феноменом в інтернеті і зібрав десятки тисяч пародій по всьому світу. Шанувальники наслідували його у характерних для Crazy Loop елементах одягу.

Відеороботу під назвою «Love Maria» знімали 9 днів у мирному Києві, а постпродакшн тривав понад 3 місяці. Атмосферу кліпу надали понад 2500 дітей із київських шкіл.

“Це відео знято у мирному Києві, до повномасштаної війни. У кліпі взяли участь близько 2500 дітей із київських шкіл. У відео вони щасливо насолоджуються своїм дитинством і навіть не уявляють, що скоро їхнє життя зміниться. Сьогодні, коли ми презентуємо цю відеороботу, ми молимося за дітей, які постраждали від цієї трагедії”, – каже Dan Balan.

Концепцією кліпу стала історія кохання, яка сталася з персонажем у 80-х роках. Він подумки повертається в цей час і згадує своє перше кохання з ім’ям Марія.

Нагадаємо, Dan Balan також є засновником гурту O-Zone, пісні якого стали світовими хітами. Трек “Dragostea Din Tei” досяг вершин чартів у 32 країнах і був проданий тиражем понад 12 мільйонів копій по всьому світу. Протягом своєї кар’єри він досяг численних успіхів як автор і соліст, випустивши такі хіти, як «Chica Bomb», «Freedom», «Lendo Calendo», «Hold on Love», «Allegro Ventigo», «Numa numa 2».

В останні роки Dan Balan був активним в Україні. Він став тренером-переможцем проєкту “Голос країни-9” на телеканалі “1+1 Україна”, зібрав солд-аут у столичному Палаці Спорту, трансляція концерту на телебаченні зібрала близько 7 мільйонів унікальних глядачів.