Головна TV

Даша Астафʼєва: Я зустріла кохання свого життя

Популярна українська модель, співачка, акторка, ведуча, волонтерка Даша Астафʼєва стала гостею нового випуску програми “Тихий вечір з Оленою Кравець”. У відвертій  розмові з ведучою телеканалу “Дом” артистка розповіла, як зустріла кохання під час війни.

У переддень Дня закоханих Олена Кравець зауважила, що Даша виглядає щасливою. У відповідь одна з найкрасивіших жінок країни зізналась, що її серце зайняте. У важкий час зірка зустріла кохання.

“Мабуть, у мене є така риса, що все не так, як у людей. Під час війни всі розлучаються, а я навпаки – зустріла кохання свого життя і дуже радію цьому! Це зараз єдине, що мене рятує – близькі і родина”, – коментує Даша Астафʼєва у програмі “Тихий вечір з Оленою Кравець”.

Співачка навіть трохи описала свого коханого. За її словами, він має зелені очі та високий зріст. А ось імʼя свого обранця Даша залишила в таємниці, натомість розповіла, що для неї “кохання у 2023 році”.

“Це продовжувати і не зупинятися! Саме моя кохана людина надає мені сил і віри у те, що все далі має сенс. Чесно кажучи, коли почалося повномасштабне вторгнення, ми були не разом, і я прощалася кожного дня. А він – єдина людина, яка не знала, що нас чекає, але змушувала мене продовжувати спускатися до бомбосховища, жити, піклуватися про себе та близьких. Навіть зараз він мене постійно мотивує. Тому кохання для мене – це продовження і сенс”, – розповіла гостя Олени Кравець.

Також Даша Астафʼєва зіграла з ведучим «Тихого вечора» Юрієм Карагодіним у гру “Драбина сексуальності”, де обрала «найгарячіших» українських чоловіків. На першій сходинці, прогнозовано, опинився головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

 

Гостями нового випуску програми “Тихий вечір з Оленою Кравець” стали: модель і співачка Даша Астаф’єва, гуморист Роман Міщеряков, військові фотографи Влада і Костянтин Ліберови. Музичний гість — гурт KADNAY.

Проєкт «Тихий вечір з Оленою Кравець» стартував на каналі «Дом» у грудні 2022 року. Це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. Перші шість випусків (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримали понад 14,5 мільйонів переглядів* на діджитал-майданчиках каналу «Дом» (YouTube, Інстаграм, Фейсбук, ТікТок).

Дивіться «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дом» щосуботи о 21:00, а також на сайті та на YouTube-майданчику  каналу «Дом».

*Прим. Дані станом на 10.02.23. Під переглядами маються на увазі всі перегляди контенту під брендом «Тихий вечір з Оленою Кравець» на всіх діджитал-майданчиках каналу «Дом» (YouTube, Інстаграм, Фейсбук, ТікТок).