Головна TV

ДАША АСТАФ’ЄВА: «Я ЗЛЮСЬ НА ЧОЛОВІКІВ, ЯКІ ХОВАЛИСЯ І ВИЇХАЛИ З КРАЇНИ»

Популярна модель, ведуча, волонтерка, артистка Даша Астаф’єва завітала до програми «Ранок Вдома», яка виходить на каналі «Дом» щодня о 07:00. У відвертому інтерв’ю Ірині Хоменко та Костянтину Октябрському Даша різко висловилась про чоловіків, які ховаються за кордоном, розповіла про те, що дає їй сили під час війни і чого не варто соромитись, про любов до приготування їжі, нові проєкти і про те, що зробить після перемоги.

У розмові з ведучими «Ранку Вдома» Даша Астаф’єва  відверто розповіла, що не може спокійно ставитись до чоловіків-ухилянтів, які сховались за кордоном.

«Я спочатку дуже злилася на тих, хто поїхав. Це не стосується тих, хто рятував своїх дітей. Це не стосується жінок, які не можуть себе захистити. Але я й досі дуже злюсь на чоловіків, які ховалися, які платили гроші та поїхали. Це, звісно, сором, який буде йти з ними нога в ногу до кінця життя. Я не знаю, як ці чоловіки будуть повертатися», – говорить Даша Астаф’єва.

Гостя «Ранку Вдома» пригадала, як чистила картоплю, готувала їжу для захисників, заспокоювала рідних, як фізична робота, можливість допомагати іншим рятували її у перші місяці війни. Даша Астаф’єва розповіла, що відчуває, коли люди тепер підходять до неї на вулиці зі словами подяки.

«Цей біль, який окутав нашу країну, який завітав до кожного дому, у кожну родину, — був несумісний з тим, чим я займалася раніше. Вдень у нас одна людина чистила десь мішок картоплі, це близько 50 кілограмів. Але, чесно кажучи, це в перші дні було якимось дивним, шоковим станом, але ти потім звикаєш. Зараз, правда, трохи руки болять, але я не жаліюсь. Я дуже рада, що змогла стати корисною. І хоча деякі мої колеги сміються, кажуть, що Астаф’єва, це не твоє місце — чистити картоплю. Так відчуло моє серце, а я завжди іду за серцем. І знаєте, це неймовірні відчуття, коли на вулиці тобі жмуть руку не за те, що ти була оголеною на обкладинці журналу (хоча і це було колись доречним), а зараз — під час війни. Не треба мовчати, соромитись. Треба розповідати, що ти можеш бути потрібним. Я відчула, що завжди соромилася, мовчки допомагала, щось робила. Але війна — це не той час, коли треба замовчувати свої вчинки», – говорить Даша Астаф’єва.

У розмові з Іриною Хоменко та Костянтином Октябрським модель також зізналась, чи готує зараз і чи любила готувати до війни у повсякденному житті.

«Я готувала (до війни – ред.). Але у війну це було, знаєте, як лікування якихось своїх внутрішніх травм, коли ти лікуєш свою душу чимось таким теплим, домашнім. Тут все людяне з тебе починає вилазити через ці як тріщини якісь. І цієї весни та літа я відкрила в собі просто таку домогосподарку. В мене вже і варення, і джеми, і лимонади. Мені це дуже допомагало відволіктися», – зізнається зірка.

Також Даша Астаф’єва розповіла, як волонтерство надихнуло її на власний кулінарний проєкт «Такі страви», який виходить на  YouTube-каналі зірки.

«У собі я дуже довго це виношувала. Мені завжди подобались жінки, які зовнішньо не асоціюються з побутом, з готуванням їжі, й ти дивишся, ніколи не повіриш, що ця жінка готує. Вони завжди цікаві були для мене. Я дуже багато фільмів передивилась, де актриси, від яких ти не можеш відвести погляд, і ти настільки дивуєшся, що вона готує. Мені здалося, що це буде гарна ідея для формату. Це проєкт, де я готую разом із відомими людьми для наших ЗСУ. Він називається “Такі страви”. Я думаю, що це не тільки мене підтримує. Це підтримує всіх українців, які зараз сумують за країною, які зараз перебувають в дуже тяжкому стані», – розповідає Даша Астаф’єва.