Головна TV

Даша Кубік – про сюрприз від залицяльника

За лаштунками шоу Нового каналу «єПитання» відома блогерка згадала, який приємний вчинок зробив для неї незнайомець ще до повномасштабної війни.

Її відео у TikTok збирають мільйони переглядів та лайків. Багато підписників мріють про знайомство з нею, а дехто навіть про особисту зустріч. Йдеться про відому українську блогерку Дашу Кубік. На зйомках проекту «єПитання», який навесні покаже Новий канал, дівчина зізналася, що за останній рік рідко ходила на побачення, та й сюрпризів отримує не дуже багато. Та водночас згадала цікаву історію, яка сталась з нею до повномасштабної війни.

– Сиділи ми з подругою в кафе, і до нас підійшов хлопець, – ексклюзивно Новому каналу розповідає Даша Кубік. – Я не хотіла, щоб хтось нас чіпав, бо і вдвох класно проводили час. Навіщо нам заважати? Подруга, щоб він від нас відчепився, сказала, що в мене сьогодні день народження. Він одразу відійшов, а за півгодини до нас звернувся офіціант і спитав: «Можете вийти надвір, там вас дещо чекає?» Я така: «Ну окей, можемо. Ще й, гляди, не заплатимо, підемо собі» (сміється). Але ж ні, ми заплатили, вийшли, а той хлопець, який підходив до мене познайомитися, купив і запустив салют. Адже в мене нібито день народження. Але ж це не так! І ось тепер той чоловік думає, що я народилася влітку, а насправді – взимку. Хоча було приємно.

Дивіться розважальне сімейне шоу «єПитання» вже цієї весни на Новому каналі!