Головна TV

Даша Петрожицька – про головний ритуал з нареченим

Харизматична зірка українських серіалів та кіно Даша Петрожицька нечасто ділиться подробицями особистого життя. Відомо лише те, що її таємничого бойфренда звати Олексій, він живе та працює в Німеччині.

Ще до великої війни пара зустрічалася частіше онлайн, однак після одразу ж почала жити разом. Даша переїхала до коханого і майже рік мешкала за кордоном. Тепер закохані перейшли в статус наречених! Влітку акторка отримала пропозицію руки і серця в романтичній Венеції під час плавання в гондолі. Даша розповіла Новому каналу про головний ритуал з нареченим:

– Ще до повномасштабного вторгнення ми з коханим більше зв’язувалися по FaceTime. Адже він живе в Німеччині. Після початку великої війни я переїхала до нього. Жила за кордоном майже рік. Вже згодом зʼявилася робота, стартували
гастрольні тури й почалися зйомки. Тож я стала частіше їздити в Україну.

Коли закохані знаходяться на відстані, то не можуть заснути, доки не поспілкуються хоча б онлайн.

– Ми дотримуємося головного ритуалу: ніколи не лягаємо спати, поки не зідзвонимося. А ще моя киця, з якою я виїхала за кордон, також залишається з коханим у Німеччині, коли я повертаюся в Україну. І під час зідзвону він завжди показує її мені. Це дуже мило. Намагаємося побачитися, навіть якщо ми втомлені після важкого дня, або ж коли мені доводиться повертатися потягом, а в дорозі нестабільний звʼязок. Завжди хочеться сказати одне одному «На добраніч». І так вже більше двох з половиною років.