Головна TV

Даша Петрожицька – про пропозицію від коханого: Я заручена!

Яскрава та харизматична акторка Даша Петрожицька виконує ролі в багатьох сучасних українських кіно та серіалах. Її також можна побачити на сцені театру. І, до речі, не лише в столиці, а й по всій Україні, адже Дар’я часто їздить у гастрольні тури. Її графік – шалений. Але попри це вона знаходить час на особисте життя. І оце так новина! Акторка відкрила секрет про статус стосунків.

– Я заручена! – цитує Дашу прес-служба Нового каналу. – Не те щоб це був якийсь секрет. Просто нам двом (з нареченим Олексієм – прим. ред.) здалося, що зараз не на часі робити з цього гучну новину. Звісно, я підтримую людей, які діляться своєю радістю й публічно все обговорюють. Але ми зійшлися на тому, що робити з цього інфопривід… Ну, ні.

Пропозицію руки і серця наречений Даші зробив в Італії ще влітку. І лише зараз дівчина розповіла деталі цього романтичного моменту:

– Насправді я давно очікувала цього. Здається, навіть замучила коханого. Ми поїхали на відпочинок, який вже давно планували. Пам’ятаю, була дуже втомлена. Я багато працювала, ще й у Києві часто лунали повітряні тривоги. А Льоша вже багато років живе в Німеччині, бо має там роботу. Ми разом придумали собі, що відпочинок буде не «валятись», а «дивитись». Обрали кілька міст в Італії, Льоша вибудував цілий план, де походити. В останній день були у Венеції. Пам’ятаю, пливемо в гондолі, запливаємо у вуличку, де нікого немає, і гондольєр починає співати щось собі під ніс. Подумала: «Ой, романтичний момент, як з книжок». Льоша запропонував мене сфотографувати, я почала пересідати на краще місце, повертаюсь, а він стоїть з каблучкою. Пам’ятаю, що взялася за обличчя і сказала: «Ти серйозно?» А потім ще хіхікала хвилини три. Просто стався шок. Хоча я була впевнена, що він освідчиться.