Головна Техно

Демо-версія української гри BROKEN LIFE вже доступна у Steam

Український талановитий інді розробник ігор Костянтин Реус нещодавно випустив безкоштовну демо-версію майбутньої гри BROKEN LIFE у цифровому магазині Steam. BROKEN LIFE – це атмосферна, повністю озвучена пригодницька гра в жанрі “Наведи-і-Клацни”, події якої розгортаються в світі, поглинутому війною. Створення гри було натхненно жорстокою реальністю війни в Україні.

У центрі оповіді – Лео, колишній солдат, який повертається до нещодавно деокупованого рідного міста. Історія Лео сповнена
самотності та виснаження після пережитих років війни. В процесі проходження гравець намагатиметься допомогти головному герою,
щоб він міг відновити свій дім і зруйноване життя, впоратися з горем і возз’єднатися з донькою.

Ігровий процес у грі не лінійний і рішення гравця впливатимуть на розвиток історії. Також немає у цій історії на 100% позитивних чи негативних вчинків. Гравець має можливість обирати, яким шляхом довести головного героя до кінцевої мети.

Долаючи свій шлях, Лео буде зустрічати численні перепони і виклики. Аби їх вирішити йому знадобиться допомога гравця – його логіка і креативність. Головоломки у грі, в першу чергу, слугують сюжету, а неігровому процесу. Деякі з них є простими, а деякі можуть бути вкрай складними.

Про гру докладніше.

Сторінка у Steam – https://store.steampowered.com/app/2551300/BROKEN_LIFE
Тривалість проходження демки ~20 хвилин.