Головна АЗОВ 22

День добровольця: вшанувати живих та згадати полеглих героїв сучасності

14 березня відзначаємо День добровольця – одне із найбільш значущих свят, які з’явилися в нашій країні внаслідок російського вторгнення. Цього дня ми дякуємо мужнім героям-захисникам, які добровільно взяли до рук зброю, та вшановуємо пам’ять полеглих добровольців у запеклих боях на всіх напрямках нашого фронту.

День добровольця покликаний нагадати кожному українцю подвиг вчорашніх відчайдухів, які, не маючи військового досвіду, змінили сімейний затишок на окопи у найважчий для держави час. Добровольчі підрозділи зробили вагомий внесок в історію нашої боротьби з окупантом, чимало з них могли б укласти цілі книги про свою участь за дев’ять років війни. Одним з таких підрозділів є бригада «Азов», що з маленького добровольчого загону трансформувалася у професійний підрозділ Національної гвардії, який вразив свій своєю мужністю під час оборони «Азовсталі» минулого року.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» закликає прийти 14 березня о 18:00 на Софійську площу з лампадками та банерами з назвами добробатів, подякувати живим героям та вшанувати тих, хто віддав життя у бою за Україну.

@AzovstalFamilies