Головна TV

День народження на Ай-Петрі, таємний відпочинок і козирна робота: актори серіалу Нового каналу – про наш Крим

33 роки тому 20 січня відбувся Всеукраїнський референдум щодо відновлення Автономної Республіки в Криму. І попри те, що в лютому 2014-го росія незаконно окупувала півострів, Крим залишається невідʼємною частиною суверенної та незалежної України.

Ми поговорили з зірками серіалу Нового каналу «Звʼязок» і розпитали їх про найтепліші спогади з Криму. Все заради того, щоб підживлювати памʼять про півострів до дня, коли він буде повернутий до України.

Тарас Цимбалюк, актор серіалу «Звʼязок»

– Для мене наш Крим – це вайб українського відпочинку, усмішок і релаксу. Памʼятаю кілька незабутніх поїздок у дружній чоловічій компанії ще задовго до окупації півострова. Ці яскраві спогади викликають у мене лише усмішку, – каже Тарас Цимбалюк. – Саме там я вперше побачив кришталево чисту воду, познайомився з великим містом Севастополь і насолоджувався невимовно красивою природою. І навіть після того, як обʼїздив 20 з гаком країн, вважаю, що Україна, а разом з нею і Крим – найкращі.

Аліна Кошарна, акторка серіалу «Звʼязок»

– Оскільки південь – це мій дім, то й Крим – рідне для мене місце. Ми з сімʼєю мали традицію: кожен мій день народження зустрічали на горі Ай-Петрі. І не зраджували цій традиції до 2014 року, – розповідає Аліна Кошарна. – Щороку обовʼязково підіймалися на гору і святкували в одному з безлічі місцевих закладів. Найбільше я завжди любила гору Кішка. Чомусь саме з нею
у нас одразу стався метч (усміхається). Дуже хотіла б повернутися до вже нашого Криму і згадати себе маленьку на цій горі. І, звісно ж, відсвяткувати день народження на Ай-Петрі!

Катерина Файн, акторка серіалу «Звʼязок»

– Мій перший дорослий відпочинок пройшов саме в Криму за кілька років до окупації півострова. Ми з хлопцем вирішили відпочити в Ялті: заздалегідь купили квитки на поїзд, забронювали й оплатили житло. Залишилося тільки попередити батьків, що я вперше їду відпочивати з хлопцем. Навіть подумати не могла, що це може бути проблемою, адже на той час мені вже виповнилося 18. Однак тато, дізнавшись про подорож, заборонив мені їхати і сказав, що я маю думати про навчання, а не про хлопців. Спочатку засмутилася, але потім
підговорила маму поїхати зі мною і хлопцем, а батьку сказати, що їдемо вдвох
(усміхається). Так і зробили. Уявіть: тепле Чорне море, сонячна Ялта, я, він і моя мама, – сміється Катерина Файн. – З цієї поїздки залишилися класні спогади на все життя! Дуже сумую за нашим Кримом. До слова, батько й досі впевнений, що ми з мамою їздили на відпочинок удвох (усміхається).

Олександр Сугак, актор серіалу «Звʼязок»

– Мене багато що пов’язує з нашим Кримом. Мій дідусь тримав оборону Севастополя під час Другої світової війни і має нагороду за це. Його постійно запрошували на різні заходи як почесного гостя міста, – пригадує Саша Сугак. – Найяскравіші спогади з Криму – про моє 18-річчя і дитячий табір, у якому я мав першу офіційну роботу. Працював на поважній і козирній посаді – менеджером з прибирання території. Я починав збирати сміття на пляжі з пʼятої ранку і мав встигнути до приходу дітей. А потім був вільний аж до вечора. Кілька років по тому працював у піцерії в Севастополі. Жив ціле літо в цьому місті, тож добре знав місцевість. Згодом їздив або працювати, або відпочивати на Кримський півострів майже щосезону аж до 2014 року. Тож для мене український Крим – це місце сили та ностальгії. Впевнений, що зовсім скоро настане наша перемога, і я поїду туди знову.

Дмитро Вівчарюк, актор серіалу «Звʼязок»

– Ще малим бував на Кримському півострові: двічі відпочивав у таборі «Дельфін» у Севастополі. Пригадую величезну красиву алею, безліч корпусів, а за ними вдалині – море. Я дуже весело проводив там час, – з усмішкою каже Діма Вівчарюк. – Впевнений, що Крим повернеться до України. І знаю, що після нашої перемоги зможу осягнути красу півострова знову.