Головна Культура

Держсекретар США Ентоні Блінкен поділився відеороликом з українським скрипалем Мойсеєм Бондаренком

Державний секретар США Ентоні Блінкен поділився відеороликом з українським скрипалем, військовослужбовцем та учасником «Культурного десанту» Мойсеєм Бондаренком

Український скрипаль та військовослужбовець Мойсей Бондаренко, який з перших днів війни вступив до складу Збройних сил України разом з Колєю Сєргою, розказав, як почав їздити з «Культурним десантом» та як виступав на оборонних позиціях українських бійців.

Разом з “Українським Ветеранським Фондом” Мойсей відвідав військових в Америці та виступив на їхню честь. Під час свого візиту він грав відомі та тематичні пісні, заповнюючи повітря воєнного загону знайомими мелодіями.

“Я насправді думав, що скрипку більше в руки не візьму, бо музичні інструменти якось не підходять до часів армії та війни, але вже на другий чи третій день служби я дістав скрипку та перше, що я зіграв, це гімн України, який ми разом заспівали. Виявилося, що музика дуже розряджає, що у всіх з’являються або сили, або бажання поспати, а це важко, коли ти постійно перебуваєш у стресі”, – поділився Мойсей.

Відео Мойсея Бондаренка було оприлюднено на YouTube-каналі Держдепартаменту Сполучених Штатів Америки, його також підтримав своїм тегом в мережі Twitter Ентоні Блінкен – Державний секретар США.

“Сильні слова та музика українського музиканта Мойсея. Коли чуєш його гру, розумієш, чому українці ніколи не перестануть боротися за свою свободу та незалежність, в чому ми повинні їх підтримувати”, – поділився Ентоні Блінкен.