Головна TV

Дійсно круто! Сім`я Мірошниченків усиновила хлопчика Марселя. Подробиці

Фото: instagram.com/timur.miroshnychenko

Подружжя – Інна та Тимур Мірошниченки – нещодавно стали багатодітними батьками. Вони вже мають донечку Мію та сина Марка, та вирішили всиновити ще хлопчика. В інтерв’ю для програми СТБ “Неймовірна правда про зірок” з ведучими Григорієм Решетником та Надією Матвєєвою Мірошниченки розповіли про любов з першого погляду з прийомним сином, свій шлях усиновлення та відкрили секрети міцності їхньої сім’ї.

Інна та Тимур прийняли валиве рішення – подарувати малюку з дитячого будинку родину. Парі досі не віриться, що хлопчик Марсель став вже частиною сім’ї, адже подружжя пройшло нелегкий шлях усиновлення.

“Процес усиновлення тривав більше ніж півроку”, – прокоментував Тимур.

Пара зізналась, що їхній майбутній син мав чимало діагнозів, одне з яких – відставання в розвитку. Хлопчик дуже рано народився з вагою 1400 г. Він пролежав в інтенсивній терапії те пережив складну операцію.

“Плюс до того, в нього є фізичні вади: викривлена грудна клітина, але з цим можна жити. Також є травми головного мозку та вади психологічного розвитку. Можливо, він не заговорить, можливо, не розвинеться повноцінно. Ніхто не знає, як воно буде”, – поділилась Інна.

Проте Мірошниченків не злякали складнощі. Подружжя знайшло хлопчика в Житомирському дитячому будинку. Ще у пологовому від нього відмовились біологічні батьки.

Про першу зустріч з Марселем Тимур розповів: “Виходить пацанчик, дуже-дуже маленький. З переляканими очима. Він одразу пішов до Інни. Відчув, що це мама”.


Фото: instagram.com/timur.miroshnychenko

“Я не знаю, як це пояснити, але я відчула, що це наша дитина”, – зізналась Інна.

Марка та Мію батьки підготували до поповнення в родині ще на етапі пошуку малюка і пояснили, що візьмуть його з дитячого будинку. В родині вкрай важливо дослухатись до думки один одного і поважати навіть у конфліктних ситуаціях. Ще одне правило в сім’ї Мірошниченків – дозволяти проживати негативні емоції кожному. Так, за 5 років шлюбу навіть мови про розставання в парі не було.

“Кожного дня ми самі вирішуємо, любити чи ненавидіти. Ми вибираємо любити. Так само робіть і ви. Щоранку налаштовуйте себе на позитивні емоції.”