Головна TV

Для мене війна почалася, коли загинув Паша Лі: Ольга Атанасова розповіла про втрату, яка змінила її життя

Акторка театру і кіно Ольга Атанасова стала гостею нового випуску програми “Точка опори” на телеканалі “Дім”. В інтервʼю Світлані Леонтьєвій вона зізналася, що для неї повномасштабна війна почалася, коли стало відомо про смерть актора Паші Лі. Ольга Атанасова також розповіла, які стосунки були між ними і про зміни, які в її життя пронесло повномасштабне вторгнення.

Ольга Атанасова зізнається – вона довго не сприймала те, що в Україні почалася повномасштабна війна. Це усвідомлення прийшло до акторки лише 6 березня 2022 року.

“Для мене війна почалася, коли помер мій друг Паша Лі. Тоді до мене прийшло те саме сприйняття і усвідомлення, що таке може бути, що люди гинуть і гинуть близькі, знайомі, друзі, батьки… Зі смертю Паші до мене прийшло усвідомлення, що все по-справжньому і що жодного романтизму у війні немає, що війна – це смерть”, – поділилася Ольга.

Акторка була одна з перших, хто дізнався про смерть молодого актора і ведучого. Тоді їй зателефонував їхній спільний друг і повідомив, що це можливо, але точної інформації тоді ще не було.

“Я чомусь одразу відчула, що це правда. Я до останнього сподівалася, і його мама теж не могла це сприйняти, мамі це зробити не те, що важко, а просто нестерпно, але зрештою це підтвердилось”, – пригадала акторка.

Світлана Леонтьєва також запитала, які стосунки повʼязували акторів:

“Ми з Пашею працювали довгі роки у виставі “Будьте як вдома” і спілкувалися. Я не можу сказати, що ми бачилися щодня, чи зідзвонювалися… ні, такого не було. Але коли ми проводили час разом, були дуже близькі. Дуже багато було таких розмов про які… чесно можу зазначити, що я вже ніколи ні з ким про це не поговорю. Ми завжди жартували, що були дуже схожі, тільки він чоловік, а я жінка. Ми дуже розуміли одне одного. Він був дуже сонячний, як сонечко, завжди залагоджував всі конфлікти. Дуже сонячна, але при цьому філософська і розумна людина. Ви знаєте, не можна бути готовим до смерті, але, знаючи Пашу, його філософський підхід до життя, мені здається, що у нього навіть були думки про те, як це має бути, якщо щось”, – розповіла про дружбу з Пашою Лі Ольга Атанасова.

За словами акторки, вона і досі часто згадує Пашу Лі, і ці згадки викликають усмішку. Ба більше, вона довгий час думала, що скоро побачить друга знову:

“Це дивно, але мені здавалося, що може бути так, що це все був жарт. Він зайде і скаже: “Ну що, як я з вами пожартував? А ось я живий! Все добре, я не можу померти”.