Головна TV

ДМИТРО АРХІПОВ – ПРО АРМІЙСЬКИЙ ПОБУТ: «В ПОХОДИ ХОДИТИ ТА КАШУ ЇСТИ ПІСЛЯ СЛУЖБИ НЕ БУДУ ЩЕ ДОВГО»

Актор серіалу «Молода» розповів, що для нього найважче в ЗСУ.

Ще на початку року Дмитро Архіпов гадки не мав, куди занесе його доля. Він знявся у головній ролі в серіалі «Молода» та чекав на його прем’єру на Новому каналі. Але з 14 листопада дивитися серіал він буде вже «в полях», адже Дмитро тепер військовий.

– Служба в армії це зовсім нелегко. Для мене не стільки фізично, скільки морально, – зізнається він. – Рішення вступити до лав ЗСУ далося важко, бо крім очевидних небезпек, армія це ще й відсутність свободи, комфорту, рідних людей поруч. Але зваживши всі «за» і «проти», все ж зрозумів, що треба йти. Як кажуть мандалорці «This is the way».

Та й на побут актор не скаржиться, адже рішення стати військовим було свідомим.

– Цілі легенди чув про армійське харчування, і десь вони мене наздогнали. Кашу, мабуть, після служби не буду їсти ще довго. В принципі, годують нормально, та або ти їси те, що тобі готують, або сидиш голодний. Тому почав їсти таке, що на гражданці не дуже люблю. Наприклад, рибу, або (тільки не бийте) сало, – розповідає він. – Іноді ми готуємо собі самі. На позиції хтось до нас змайстрував простеньку піч-грубу з глини. Хотілося б, звісно, з’їсти мамині млинці або шашлик, який готує батько. В цих стравах, як на мене, їм немає рівних. Побут, загалом, як у поході. Нагрів води з озера на вогнищі помився. Спиш у двох комплектах термобілизни, бо вночі буває прохолодно. Перші дощі показали, де в нашому житлі проблеми, то довелося посеред ночі працювати лопатами, щоб не затопило. Тому в походи після війни я теж довго не ходитиму.

Дивіться серіал «Молода» з Дмитром Архіповим з 14 листопада на Новому каналі.

Довідка: «Молода» – комедійний серіал, який на замовлення Нового каналу знімав Art Forms Production. У центрі сюжету – історія про жінку, яка хоче розпочати все з чистого аркуша, але їй заважає вік. Життя 40-річної Ольги було безхмарним, поки заради молодої коханки її не покинув чоловік. Все б нічого, але всі сімейні заощадження колишній спустив на азартні ігри, залишивши жінку по вуха в боргах. Життєві обставини змушують Ольгу повернутися на роботу, яку та давно покинула заради сім’ї. Вона намагається перезапустити свою кар’єру у видавничій справі. На кількох співбесідах їй відмовляють через вік. Усе міняє випадкова зустріч із 26-річним хлопцем Дімою, який приймає Ольгу за однолітку. Тоді героїня вирішує переписати біографію, змінивши вік. Головні ролі грають Ольга Жуковцова та Дмитро Архіпов. Також у серіалі знімаються: Юлія Шугар, Аліна Кошарна, Ірма Вітовська, В’ячеслав Довженко, Володимир Ліліцький, Валентин Томусяк, Даніель Салем.