Головна TV

Дмитро Архіпов – про те, що найбільше вразило у війні: Навіть думати про це боюся

Актор «Молодої», який нині служить в ЗСУ, зізнався, що його друзі прощалися з життям в окупації.

Війна вразила кожного українця. Через підлий наступ росіян мільйони людей залишили свої домівки, а хтось опинився в окупації й нині переживає справжнє пекло. Щоб відігнати ворога якнайдалі від України, актор, який зіграв головну роль у серіалі «Молода», Дмитро Архіпов пішов служити в ЗСУ. Новому каналу він розповів, що найбільше його вразило у війні.

Те, що в окупованих містах на Київщині знаходилися мої колеги і друзі. Хтось з підвалу писав координати ворожої техніки, які потім передавалися ЗСУ. А хтось записував прощальні відео, бо росіяни вже заходили до них у будинки і прямо казали, що будуть їх убивати, – каже він. На щастя, вони вижили, але багато інших українців – ні. Навіть думати про це боюсь. Історії про зґвалтованих жінок і дітей, про цинічні вбивства мирного населення це все жахало й викликало величезну хвилю болю та люті.

А ще його вразили самі українці, які згуртувались і допомагали одне одному. І продовжують це робити.

Ми постійно зустрічали стомлених і виснажених українців, які щось готували, шили, діставали, допомагали. Це мотивувало не зупинятися і працювати далі, розповідає Дмитро. Та й зараз українці постійно вражають. Наприклад, дуже багато людей мені пишуть із запитанням, чим допомогти. А мені так незручно. От тільки я вирішив збирати на автомобіль для підрозділу – мої друзі просто вирішили віддати свій сімейний пікап. Від такої щедрості відбирає мову. Мені постійно щось надсилають: то окопні свічки, то смаколики. Одна подруга зібрала й надіслала 50 турнікетів, які я роздав бійцям в учебці. Безмежно радий і вдячний кожній людині, яка не зупиняється і працює задля перемоги, задля того, щоб зробити добро.

Дивіться серіал «Молода» з Дмитром Архіповим у головній ролі вже в березні на Новому каналі.

Довідка: «Молода» – комедійний серіал, який на замовлення Нового каналу знімав Art Forms Production. У центрі сюжету – історія про жінку, яка хоче розпочати все з чистого аркуша, але їй заважає вік. Життя 40-річної Ольги було безхмарним, поки заради молодої коханки її не покинув чоловік. Все б нічого, але всі сімейні заощадження колишній спустив на азартні ігри, залишивши жінку по вуха в боргах. Життєві обставини змушують Ольгу повернутися на роботу, яку та давно покинула заради сім’ї. Вона намагається перезапустити свою кар’єру у видавничій справі. На кількох співбесідах їй відмовляють через вік. Усе міняє випадкова зустріч із 26-річним хлопцем Дімою, який приймає Ольгу за однолітку. Тоді героїня вирішує переписати біографію, змінивши вік. Головні ролі грають Ольга Жуковцова та Дмитро Архіпов. Також у серіалі знімаються: Юлія Шугар, Аліна Кошарна, Ірма Вітовська, В’ячеслав Довженко, Володимир Ліліцький, Валентин Томусяк, Даніель Салем.