Головна TV

Дмитро Кулеба, американський комік Девід Леттерман та шоумен Денис Христов у “Тихому вечорі”

На каналі «Дом» стартував авторський проєкт «Тихий вечір з Оленою Кравець». Першим гостем першого випуску став всесвітньо відомий інтерв’юер, комік, продюсер Девід Леттерман.

Він розповів, чому переконаний, що Україна переможе та як гумор допомагає українському народові вистояти в нелегкі воєнні часи і «благословив» нове шоу Олени Кравець.

У розмові з Оленою Кравець Девід Леттерман наголосив, що його вражає сила духу українців: «Україна неодмінно переможе, тому що в неї є її дух. Так, я знаю, що цей дух є в людях, але його потрібно було запалити», – говорить Девід Леттерман.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба також став гостем проєкту. В ексклюзивному інтерв’ю Олені Кравець міністр пригадав, як зауваження сина Єгора про несправедливість того, що McDonald’s закрився в Україні, підштовхнула його порушити це питання в одній із розмов з державним секретарем США Ентоні Блінкеном.

Фото – канал “Дом”

Похід з дітьми в McDonald’s – одна з традицій в родині Дмитра Кулеби, яку Люба і Єгор дуже люблять. На запитання Олени Кравець, як він «викручувався», коли ресторани були зачинені, і чи не доклав міністр особистих зусиль до повернення McDonald’s в Україну, Дмитро Кулеба розповів, чому і як говорив про це з Ентоні Блінкеном. Міністр закордонних справ пригадав розмову із сином Єгором, у якій хлопець звернув увагу батька на несправедливість того, що McDonald’s зачинився не лише в росії, а й в Україні. Ця несправедливість підштовхнула міністра вивчити питання.

«Насправді, це історія для мемуарів. Я почав вивчати це питання і зрозумів, що логічних пояснень, чому вони зачинилися і не працюють, немає, що це питання політичного рішення. <…> І коли ми зрозуміли, що не можемо це вирішити виключно у стосунках із самою компанією, у мене була розмова із державним секретарем Сполучних Штатів про зброю, про санкції, про енергетику, і вкінці я йому кажу: «Слухай, є така несправедливість, по-перше, а, по-друге,  McDonald’s – це бренд Америки. І це нерозривно пов’язані речі. І мені здається, що для вашого іміджу і для усунення несправедливості треба повернути McDonald’s в Україну». І я реально запропонував, щоб вони на це подивились», – розповів Дмитро Кулеба.

За словами міністра, держсекретар США погодився з його аргументами про важливість даного питання. Адже повернення McDonald’s до роботи в Україні було сигналом іншим великим компаніям у світі про те, що  тут можна працювати і вести бізнес.

«Тому, це історія не про їжу. Це був запит, по-перше, від мільйонів українців, просто Єгор привернув мою увагу до нього. А, по-друге, це реально було важливо з економічної і політичної точки зору, тому що на той момент бізнеси виходили з України, згортали виробництво, а ми хотіли довести, що можна працювати. Ми насправді дали бізнесу впевненість, в тому, що в Україні можна працювати, і все нормально. Це супер важливо. Це збільшує надію. Це не про доступ до біг мака – це про впевненість в країні», – наголосив Дмитро Кулеба.

Також гість «Тихого вечора з Оленою Кравець» розповів, якою була реакція представників посольства США в Україні на його розмову з Ентоні Блінкеном.

«Через день після нашої розмови співробітник посольства телефонує співробітнику МЗС і каже: «Ми тут отримали запис бесіди вашого міністра з нашим міністром, а оце про McDonald’s – це офіційний запит, чи це приватне прохання міністра?» Я кажу: «Передайте співробітнику посольства, що все, що говорить міністр закордонних справ України, –  це є офіційно», – поділився спогадами Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, 3 грудня на телеканалі “Дом” відбулася прем’єра авторського проєкту “Тихий вечір з Оленою Кравець”. Щосуботи у студію до Олени Кравець та її співведучого  Юрія Карагодіна приходитимуть знакові гості, щоби своїми історіями життя, оптимізмом та силою підтримати й підбадьорити глядачів.

Гостями першого випуску стали: міністр закордонних справ Дмитро Кулеба; американський комік Девід Леттерман; волонтер, в минулому відомий ведучий, Денис Христов, популярний співак Сергій Бабкін. У виконанні зіркового артиста глядачі почули  “Заповіт” Тараса Шевченка, покладений на музику Боба Марлі.