Головна TV

Pianoбой розповів, чи погоджується він з результатами голосування і назвав своїх фаворитів нацвідбору на “Євробачення-2023”

Музичний продюсер Нацвібору на “Євробачення-2023”, популярний співак і музикант Дмитро Шуров в ексклюзивному інтервʼю журналістам програми “Ранок Вдома” на каналі “Дом” розповів, хто з учасників цьогорічного конкурсу підкорив його серце та прокоментував оцінки журі та глядачів.

Дмитро Шуров, він же Pianoбой, цього року вперше опинився у ролі музичного продюсера масштабного проєкту. Музикант зізнається – дуже відповідально поставився до своєї роботи і одразу знав, за якими критеріями відбиратиме талантів.

“Мені дуже хотілося, щоб цей відбір був про музику. На мою думку, попередні відбори були дуже резонансними, але в них було багато неоднозначних речей – щороку був певний хайп, який відволікає від головної мети. Моя головна мета – музика. Я живу звуками, і для мене важливо, що люди чують від України, адже ми щороку розвиваємося і показуємо своє обличчя всьому світу. Тому цього року мені хотілося, щоб учасники були цікаві, нові, переконливі чи ні, щоб всередині була музика. Мені здається, це вдалося, і для мене це невеличка, але ж перемога, – поділився Дмитро Шуров в ефірі каналу “Дом”.

Крім того, музикант зазначив, що важливим пунктом була готовність учасників стати частиною світової музики. Дмитро Шуров запевняє – він відібрав найкращих виконавців, які представили на одній сцені різноманітні музичні жанри і кожен із них гідний представляти Україну. А ось його особисті фаворити не пройшли у шорт-лист.

“Дуже багато моїх фаворитів не пройшли в фінал. Це новий гурт “Циферблат”, співак DREVO, співачка Лілу45 – погугліть цих людей. У лонг-листі було 36 виконавців і більшість моїх улюбленців не вийшли у фінал з різних причин. Все-таки це конкурс, який має багато правил. Чесно скажу, перші 2 тижні я займався не продюсерською роботою, а просто всім казав: “Читайте правила!” На жаль, не всі мене почули і через це не пройшли в фінал”, – відверто розповів музичний продюсер Нацвідбору на “Євробачення-2023”.

Серед фіналістів Шуров виділив KRUTЬ, Jerry Heil, 2TONE, а також прокоментував перемогу гурту TVORCHI.

“Сьогодні всі достукались до аудиторії, тому буде реакція – це ж Україна. Україна завжди реагує! Але скандалів не буде! Буде або підтримка, або навпаки. Артисти – теж люди, звичайно, ми намагаємось не читати кожен коментар, але творча людина не може не відчувати це. І зараз важче, ніж раніше, ціна помилки дуже висока і треба багато працювати, щоб створити щось, – коментує Дмитро Шуров і додає, – і журі, і глядачі зробили свій вибір, я в принципі, погоджуюся з їхніми оцінками. Всі добре впоралися зі своїм завданням і у мене питань немає”.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.