Головна TV

Дмитро Танкович – про кар’єру під час війни: «Я дуже швидко знайшов роботу»

Напрям громадянської активності шоумена змінився після російського вторгнення.

З перших днів великої війни Instagram телеведучого Дмитра Танковича перетворився на новинний акаунт. А ще він публікує меми та ролики, в яких засуджує напад росії й глузує з окупантів. Ведучий не приховує свою позицію щодо війни, однак хвилюється за близьких. Його мама та брат знаходяться у білорусі. За лаштунками шоу «єПитання» шоумен відверто розповів Новому каналу про роботу в умовах війни.

– На місці не сиджу. І так у мене було ще з 24 лютого (2022 року, – прим. ред.) Я дуже швидко знайшов роботу. Зараз працюю з білоруськими опозиційними каналами. Серед них – «БелСат», який знаходиться у Варшаві, та YouTube-канал Nexta Live. Мені вдається працювати дистанційно. Тому я в Києві, але можу виходити в прямі ефіри, – каже Дмитро Танкович.

Після російського нападу багато кінопроектів Танковича в Україні стали на паузу:

– Хочеться повернутися в кіноіндустрію. І ми зараз працюємо над багатьма класними сценаріями, – зазначає Танкович. – Однак якщо говорити про виробництво, то я розумію, що втілити це в умовах війни дуже-дуже важко. Але шукаємо можливості, тож сподіваюсь, цього року щось може й вийти.

Шукайте випуск шоу «єПитання», в якому взяли участь Дмитро Танкович, Даша Астаф’єва, Надя Матвєєва, Олексій Душка, Володимир Ярославський, Ольга Мартиновська, Алік Мкртчян та Саша Цвігун на сайті та YouTube-каналі Нового. А свіжі випуски сімейного розважального проекту з ведучою Лесею Нікітюк вмикайте щопонеділка о 20:00 на Новому каналі!

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції