Головна TV

До Дня Незалежності України зірки СТБ розказали, в чому для них полягає сила українців.

Ектор Хіменес-Браво, суддя проєкту «МастерШеф»:

– Сила українців – в єдності. В тому, що нація повністю сформувалася. Довгі роки був певний розкол, зараз його не лишилося, адже є спільний для нас всіх ворог. Ця єдність, завзятість, бажання свободи – ті три фактори, які дозволяють Україні далі боротися за свою незалежність проти ворога. За те, щоб бути прогресивними, бути переможцями.

Сила українців також у тому, що ви дуже креативні. Попри все, винаходите нові технології, відкриваєте нові бізнеси тощо.

Сила українців – в працездатності, в тому, як ви багато працюєте та не боїтеся цього, не опускаєте рук, не здаєтеся через перешкоди. Попри обстріли та вибухи, продовжуєте жити, працювати, заробляти гроші, платити податки, створювати нові робочі місця.

Я вірю в український менталітет і потенціал. Вірю, що українці, які виїхали, повернуться після нашої перемоги, аби разом розвивати найкрутішу країну світу – Україну!

Володимир Ярославський, суддя проєкту «МастерШеф»:

– Наша сила в тому, що ми об’єднуємося і боремося. Всі країни захоплюються тим, як сильно українці об’єдналися під час повномасштабного наступу. Звісно, адже ми налаштовані на перемогу!
Я надихаюсь тим, як ми підтримуємо один одного зборами. Ми вже звикли донатити, ми шукаємо всередині себе підтримку, шукаємо підтримку один в одному, вміємо співчувати і завжди знайдемо час, аби обійнятися. Українці дійсно неймовірні люди!

Євген Клопотенко, ведучий проєкту “Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком”:

– Як на мене, сила українців – в згуртованості. Так, ми не вміємо об’єднуватися без причини. Проте дуже швидко гуртуємося, коли маємо спільного ворога. Якщо хтось чіпає нашу свободу, родину чи паркан — ми починаємо боротися. Так було завжди.
Сьогодні я із захопленням спостерігаю, як попри загрозу смерті, серед українського суспільства немає паніки. Натомість є багато підтримки та любові. Ми показуємо всьому світові, що таке Україна і чим вона відрізняється від ворога. І коли ми переможемо, то перетворимо нашу країну на країну мрії.
Зараз в кожному з нас циркулює багато україновідчуття. Це наша енергія і наша сила. Ми, як ніколи, усвідомлюємо цінність своєї країни і своєї культури. А люди, що мають таке глибоке усвідомлення, створюють велике. Певен, що науковці будуть досліджувати українське ДНК, щоб зрозуміти, у чому унікальність нашої нації.

Надія Матвєєва, ведуча програм «Неймовірна правда про зірок» і «Позивний Надія»:

– Сила українців у єдності та переконанні, що нам вистачить наполегливості, волі, впевненості, аби подолати зовнішнього і внутрішнього ворога. У підтримці захисників, у принциповості щодо незалежності України. Сила українців у любові до родини, рідної землі, у вірі в майбутнє нашої нації.