Головна АЗОВ 22-23

До Дня памʼяті захисників України у Києві відкрилася виставка «Воїни Світла»

29 серпня, у День памʼяті захисників України, на Софійській площі у Києві відкрилася виставка «Воїни Світла», організована спільнотою родин загиблих захисників «Серце назовні». Експозиція, яка вперше була виставлена на Софійській площі 14 жовтня до Дня захисників та захисниць України, складається з інформаційних планшетів, які містять портрет та текст про життєпис кожного Героя, яких тепер тут майже триста.

Виставка була ініційована Вірою Литвиненко – мамою азовця Владислава «Вектора» Литвиненка та засновницею «Серця назовні». Експозицію присвячено памʼяті бійців з усієї України, які загинули під час російсько-української війни у теракті в Оленівці, Бахмуті, Марʼїнці, Іловайську та в інших населених пунктах, проте основу виставки склали історії бійців «Азову», які полягли за Україну під час оборони Маріуполя минулого року. «Ця фотовиставка створена силами родин загиблих захисників. Ми хочемо, щоб наших героїв памʼятали, щоб знали їхні обличчя і знали ціну нашого мирного життя», – сказала Віра Литвиненко на відкритті заходу.

Виставка у Києві буде тривати місяць – до 29 вересня. Запрошуємо кожного українця завітати на неї та віддати шану Героям, які поклали свої життя за нашу державу.

Памʼятаймо про наших полеглих! Щодня, щогодини!

@AzovstalFamilies