Головна Редакція

Допомога редакції

Дорогі читачі! Щирі наші друзі!

Ми зустрічалися з вами щосереди з осені 1995 року. Ми завжди були разом – і у світлі хвилини, і в лихі. З 24 лютого, коли російські нелюди вдерлися до нашого дому, щоб вкоротити нам віку, ми вимушені були на час війни призупинити випуск журналу у паперовому вигляді. Дехто з редакції пішов на фронт у лави ЗСУ (батальйон Кульчицького), інші воюють на фронті інформаційному. Довоєнний сайт журналу “TV-ПАРК” – ми цілковито присвятили нашим славним друзям з полку “АЗОВ”, про яких писали задовго до сьогоденної загальної цікавості. Трошки згодом відтворили й більш звичний формат нашого видання на сайті TV-Парк Колектив зменшився, роботи додалося. На жаль, припинилося і надходження коштів. Джерела нашого існування – передплата, продажі та реклама – зараз відсутні.

За 27 років ми ніколи, при будь-якій скруті, не зверталися до вас за фінансовою підтримкою. Зараз же нам життєво необхідно відчути ваше дружнє плече. Щоб жило наше дитя – “TV-ПАРК”. Щоб і надалі ми раділи йому разом.

Знаємо, що і вам сьогодні сутужно. Але тільки разом ми здатні подолати труднощі та вижити. БЕЗ ВАС НАМ СЬОГОДНІ НЕ СПРАВИТИСЬ! Якщо є така можливість – допоможіть. А ми в боргу не залишимось. Ми не соцмережа, тож не женемося за хайпом. Ми клопітливо добираємо інформацію, все неодноразово перевіряємо. Щоб вас не лякати, не нагнітати, не розповсюджувати брехню, а чесно вести довірливу розмову. Так, як спілкуються рідні у колі сім’ї.

Тож, якщо буде ваша ласка, допоможіть Monobank

Ми будемо вдячні за кожну гривню.

Як кажуть добрі друзі: Разом – і назавжди!