Головна Інтерв'ю

DOROFEEVA ЩАСЛИВА НА «ГОЛОСІ КРАЇНИ»

Вона – співачка, переможниця шоу «Голос країни-11» на 1+1. За перший рік сольної кар’єри DOROFEEVA стала справжньою digital-сенсацією! Її пісні очолюють головні чарти та набирають рекордні стріми на цифрових майданчиках! Музичні експерименти підкорюють усю країну та лунають навіть у Кореї. Ми поспілкувались з тренером-переможцем минулого року про її участь у 12 сезоні проекту.

– Розкажи, що відчуваєш після повернення на Голос країни?

– Я щаслива повернутися на «Голос країни», тим більше, що цей сезон дуже різноманітний, а склад тренерів робить його ще цікавішим. В нас з’явилася тренерка-дебютанка – Оля Полякова. Я знаю це  хвилююче відчуття, коли ти вперше сідаєш у легендарне, червоне крісло. Я її дуже підтримую, але й про конкуренцію не забуваю.

 – Ти більш впевнено почуваєш себе у 12 сезоні, адже перемогла у минулому?

– Звісно, що впевненіше, тому що перемога дала мені багаж знання та досвіду.  Зараз я більше розумію, як правильно обирати пісні, відчуваю телеглядачів та їхні смаки: за кого вони голосують, що для них цінно. Адже на «Голосі країни» важливо все: від репертуару і до костюмів. На першому місці звісно щирість учасників. Думаю, що саме це дало моєму переможцю Сергію Лазановському таку підтримку від телеглядачів. В цьому сезоні я однозначно зможу поділитися зі своїми учасникам  цінними порадами, які я здобула рік тому.

 – В тебе вже є переможець, якого телеглядачі нарекли «рідним», кого шукаєш в цьому сезоні?

– Я прийшла в цей сезон, щоб відшукати  сучасних, сміливих, яскравих учасників. Хочу знайти цікаві тембри та людей, які прагнуть змінити український шоу-бізнес на краще. Я завжди кажу про тренди, але все ж таки розумію, що найголовніше в артисті – це душа, щирість і  чесні очі, які несуть в собі надію на світле майбутнє, – саме за таких я буду боротися. Чесно скажу, що в минулому сезоні я навіть не мріяла про перемогу, хотілося тільки одного – дати майбутнім зіркам щось від себе. В цьому сезоні я налаштована так само.

-Чому? Хіба перемога не важлива для зіркового наставника?

– Перемога у «Голосі країни» – це все ж таки історія учасника, а не тренера. Все, чого я бажаю, це провести своїх героїв до фіналу, дати настанови на майбутнє та вкласти тільки найкраще – це моя основна задача. Я спілкуюся з ними також про те, наскільки соц. мережі важливі у житті артиста, ділюся тим, як популяризувати себе, як відкрити у собі глибину. Вони також вчать мене, надихають і підтримують. Про перемогу будемо думати пізніше, зараз – тільки боротьба.

– Що можеш сказати про слоган цього сезону?

– Однозначно слоган «Так звучить моя країна» дуже влучний. Цей меседж саме про мою команду, та й взагалі про усіх нас. Бо наша країна така різна, молода, крута та особлива. В цьому сезоні всі учасники надзвичайні,: в мене у команді є людина, яка тільки-но почала співати, але робить це так, як не роблять світові зірки. Ще в шоу буде масажист, який вийшов і виступив так, що ми не могли оговтатися ще довго. Цей сезон справжній і унікальний. Він буде дивувати всіх глядачів і тренерів, тому що ми були шоковані багато разів.

– Хто ваш головний тренер-конкурент?

– Головним моїм конкурентом, теоретично, може виявитися команда Другого шансу. Буває так, що учасник повертається у шоу та може перемогти, як було з Сергієм Лазановским. Він залишив шоу у «нокаутах», але на прямі ефіри його повернули саме телеглядачі.

– Ти довгий час була у групі, яку продюсував Потап. Чи не складно змагатися зі своїм наставником?

– Напевно, у цьому плані мені найскладніше. Непросто конкурувати з Потапом, якого я дуже люблю та поважаю. З одного боку – про це потрібно весь час пам’ятати, але з іншого – думати насамперед про свою команду, а не про наші стосунки. Я готова конкурувати та зроблю все, щоб мої учасники виглядали гідно. І мені було б приємно, якби Потап мною пишався.

– А як щодо кар’єри продюсера?

– Я розглядаю можливість стати продюсером. Вперше я це відчула, коли була тренером у «Голос. Діти». Я побачила Каріну Столабу, яка в цьому році прийшла вже на дорослий «Голос країни», і замислилася над цим. Я тоді їй сказала, що вперше в житті відчула – у майбутньому я хочу стати продюсером. Я досі підписана на неї, слідкую за її творчим життям і дивлюся, як вона росте. В цьому сезоні я побачила ще одного учасника, через якого в мене знов виникло таке ж відчуття…

– Як вважаєш, чи впливаєш на становлення аудиторії як на особистостей?

– Мені подобається, що аудиторія зростає разом зі мною. Думаю, це правильно і з музичного погляду, і з боку смислів – змінюються тексти, посили та багато іншого… Якщо «Время и Стекло» просто обожнювали діти, то мої слухачі та глядачі подорослішали. Безперечно, серед них є підлітки. Як я впливаю на них? Цього року я почала відкрито висловлювати свої думки в інстаграм-постах: пишу про страхи, про комплекси, про прийняття себе, про важливі теми, на які наважилася говорити лише зараз. І це у багатьох відгукується.

– Так, останнім часом ти стала помітно відкритішою у своїх соц. мережах. З чим це пов’язано?

– Напевно, з моєю внутрішньою трансформацією. На початку цього року я пообіцяла собі бути сміливішою – і у творчості це також відбилося. Моя нова пісня raznotsvetnaya – про сміливість кохати та відкрито зізнаватися у своїх почуттях. Я впевнена, що у кохання не тільки один колір, у кожної пари він  власний, особливий.  А, стикаючись з якимись перепонами, кохання стає тільки яскравішим та кольоровішим. Саме це й надихнуло мене на пости, які останнім часом з’являються в акаунті

– Чи означає це, що і подальша творчість змінюватиметься?

– Однозначно! Я взагалі оголосила 2022-й – «рік сміливості». Зараз я готую свій перший великий альбом, який презентую навесні, і він буде сповнений різними сміливими проявами та моїми власними почуттями.

– Як склалися ваші стосунки з тренерам цього сезону?

– Я обожнюю гурт “Океан Елізи” і Святослава Вакарчука – геніальний музикант, для мене за честь сидіти поруч з ним. До речі, він мені розкрився зовсім іншим – як дуже весела людина, яка готова підтримати будь-яку ситуацію. Нещодавно ми фотографувалися, Святослав підбіг до мене, ми зробили такі прикольні фото… Ми один одному розповідаємо історії, обидва обожнюємо гурт Beatles – в нас дуже схожі музичні смаки. Він завжди конструктивно критикує і це дуже важливо, адже учасникам потрібно винести якийсь досвід з такого проєкту. Мене дуже цікавило, якою буде Оля Полякова на «Голосі країни» і хочу сказати, що я здивувалася. Я побачила її більш стриманою і вона мені дуже сподобалася такою. В одному з випусків Оля заспівала оперним голосом – це було неймовірно. З Потапом в мене власна особлива історія та, напевно, найбільша конкуренція.  Я звісно поважаю кожного з тренерів, це нереально круті музиканти, але я буду відстоювати своїх учасників до кінця.