Головна TV

DOROFEEVA: Я стала більш відповідальною

Українська співачка, акторка та дизайнерка DOROFEEVA стала гостею програми “Ранок Вдома” на каналі “Дом”. У відвертій розмові з Іриною Хоменко зірка розповіла про нове життя, яке стала будувати з початку повномасштабного вторгнення і поділилася яскравими планами на майбутнє.

DOROFEEVA, як і більшість українців не вірила в те, що в Україні розпочнеться повномасштабна війна, тому перший час артистка важко звикала до жахливих реалій. Перші три місяці зірка взагалі не працювала, а потім стала писати нові пісні та активно гастролювати на підтримку України. Першою роботою за час війни став дует із Артемом Пивоваровим – пісня “Думи”. Вже пізніше DOROFEEVA випустила перший альбом українською мовою “Сенси”. Співачка зізнається – за час війни її пісні стали іншими.

“Поки що я лише вчуся писати тексти.  Перші кроки були саме в альбомі “Сенси”. Це була пісня під назвою “Охололо”. До речі, перша пісня, яку я написала в чотирнадцять років, була українською і називалася “Я люблю мій Крим”, – ділиться DOROFEEVA з ведучими каналу “Дом”. – Коли почалася війна, мені було дуже страшно писати лірику українською. Хотілося писати такі ж потужні тексти, як в “Океану Ельзи”, чи в “Один в каное”. Сумнівалася, чи зможу. Довелося звертатися за допомогою до професіоналів. Так з’явився мій перший україномовний мініальбом”.

Наразі артистка не планує зупинятися та вже анонсує вихід нових пісень. Крім того, DOROFEEVA мріє про “переможний” тур Україною.

“Хочеться, щоб це сталося якнайшвидше. Я дуже чекаю на перемогу, як і вся Україна. Зараз людям, можливо, не до цього, але я роблю музику для того, щоб вони могли хоч трохи розважитися, щоб вони відчували підтримку. Класно, коли мої пісні беруть для різних відео про ЗСУ.  Це взаємна підтримка. Зараз я щаслива від того, що роблю якісну українську попмузику. Планую сольники у Києві, Чернівцях та Львові, з новою українською програмою”, – коментує співачка.

Проте не обходиться життя співачки і без хейту, та DOROFEEVA ставиться до цього з розумінням:

“В декого дійсно здають нерви. На закиди щодо того, що я пізно почала співати українською, я реагую нормально. Прийде час і поясню, чому так сталося”, – зазначила DOROFEEVA у програмі “Ранок Вдома”.

По-філософськи зірка ставиться і до реалій сьогодення, таких як повітряні тривоги чи відключення світла. Каже – війна багато чому навчила її: “Звикла до того, що нічого не можна планувати. Треба швидко приймати рішення, треба бути організованим. Я нарешті навчилась готувати (сміється, — ред.), а якщо відверто, то я стала більш відповідальною. Ми, українці, взагалі неймовірні, у нас тут надзвичайно складно, але ми швидко призвичаїлись до нових реалій. Класно, що багато ситуацій ми переживаємо з гумором. Ми сміливі, ми все здолаємо!”

А ще DOROFEEVA найближчим часом обіцяє випустити особливу пісню, в якій розповість про всі зміни в особистому житті.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.