Головна TV

Довгоносик Андрієнко і Зюбіна: об`єднали жабу з гадюкою в одному кадрі!

У серіалі, що вийде незабаром на Новому каналі, Віктор Андрієнко став кіношним чоловіком Римми Зюбіної. Зізнається: знайомі вже давно, але працюють разом у кадрі вперше. Однак їм не довелося проходити проби, аби побачити, яке з них вийде подружжя:

– Вони просто з’єднали «дюрасел» з «дюраселом», і це нереально. Ми знайомі з Риммою цілий шматок життя. Так сталося. Станіслав Мойсеєв, чоловік Римми, вчився на паралельному курсі. Я його добре знаю, і вже через Стаса познайомився з Риммою. Це перша робота, коли ми разом у кадрі, а так завжди окремо десь колядуємо (сміється).

На початку зйомок Римма сказала режисеру: «А ви розумієте, що зробили?! Об`єднали жабу з гадюкою в одному кадрі!»

У цій сімейці є ще троє зірок: Тарас Цимбалюк і Антоніна Хижняк, які отримали роль дітей Андрієнка та Зюбіної, а також Олександр Сугак, їхній кіношний зять.

– Я з Риммою жартую, весь час запитую: «Ну, і від кого син?! На нас не схожий двометровий азієць!» (сміється). Тарас перший епізод ледве тримався, щоб не реготати. А я ж нічого такого не робив! Граю, граю, граю – а йому смішно! В Тараса ж нормальний персонаж, а мій – трішки дивакуватий.

Також новим для Віктора Миколайовича виявився і формат скетчкому, герої якого спілкуються одне з одним через відеозв’язок.

– Міла (Погребиська, режисерка, – прим. ред.) намагалася знайти формат і стиль подачі. І вона молодець, не зациклилася лише на крупних планах у мобілках та на відеозв`язку, а ввела ще й загальні сцени, щоб додати динаміку і об`єм. Адже до того, як телефон врубається, і після того, як він вирубається, відбуваються якісь речі, на них теж дуже цікаво подивитися, а не спостерігати за всім лише через екран. Це дуже правильний хід. Міла – талановита! – пояснює Андрієнко. – Як актор підкажу таку річ: на крупному плані зазвичай заборонено дивитися просто в об`єктив. А тут − навпаки, ми звертаємося до партнера лише через об’єктив. У цьому й різниця зі звичайними зйомками.