Головна Інтерв'ю

Друг Барсік, командир взводу 3 ОШБр: Я шукав куди піти, щоб попасти “в пекло”

“Я прекрасно розумів, хто розв’язав війну. Я знаю, що твориться у мене в країні, який там режим. Українці для мене дуже близькі люди, тому я не хотів, щоб цей режим прибув в Україну і подавив свободу”, – інтерв’ю з командиром взводу 3-ї штурмової роти 1 штурмбату Третьої штурмової бригади на псевдо Барсік. Боєць родом з росії, з міста сиктивкар. Приїхав в Україну та долучився до лав “Азову” у січні 2015 року, після того, як побачив ролик про підрозділ на Youtube.

В інтерв’ю він розповів про те, як для нього розпочалась повномасштабна війна, перший бій з ворогом у Бучі та деталі того, як відбувалась спецоперація з авіадесантування у Маріуполь.

Під час міських боїв у заблокованому місті отримав поранення та був евакуйований одним із вертольотів. Після повернення в стрій воював на Бахмутському напрямку, коли бої велись у лісосмугах та селищах.

Про різницю боїв у міських умовах та на відкритій місцевості, свій найбільший страх на війні, яким, на його думку, є ідеальний штурмовик та особливості тренування рекрутів у Третій штурмовій Барсік розповів у цьому відео.

Сайт: https://ab3.army/
Telegram: https://t.me/ab3army
Facebook: https://www.facebook.com/ab3.army
Instagram: https://www.instagram.com/ab3.army
Twitter: https://twitter.com/ab3army
Tik Tok: https://www.tiktok.com/@ab3_army