Головна Діткам

Різдвяний дитячий роман Дж. К. Ролінґ

А чи знаєте ви, що першим дитячим романом Дж. К. Ролінґ після серії про Гаррі Поттера став роман «Різдвяна свинка»?

Книга була випущена у продаж по всьому світу 12 жовтня 2021 року і була перекладена більш ніж 20 мовами. В Україні її було видано у Видавництві Івана Малковича „А-ба-ба-га-ла-ма-га“. Переклад зробив український співак, композитор, перекладач Віктор Морозов.

Це зворушлива гостросюжетна історія, адресована наймолодшим школярам, проте її захоплено «проковтне» ціла родина, адже її написала найкраща оповідачка світу.

Джек дуже любить свою дитячу іграшку, Галну Слинку, яку він кличе ГС. Вона завжди була біля нього — у добрі й лихі часи. Але одного Святвечора сталася жахлива річ – ГС пропала. Однак у Ніч перед Різдвом стаються різні дива й несподіванки, і все довкола оживає, навіть іграшки… У найновішої Джекової іграшки на ім’я Різдвяна Свинка народжується зухвала ідея – вони разом із Джеком вирушають у страшенно ризиковану подорож до чарівної Країни Загублених, щоб порятувати улюблену ГС від жахливого Згубника.

Книга не пов’язана сюжетно з жодним із попередніх творів письменниці. Читачі, які вже ознайомились із цією казкою, діляться своїми враженнями: “Я і моя 9-ти річна донька не могли стримати сліз, читаючи про готовність Різдвяної Свинки пожертвувати собою заради щастя хлопчика”. “Купила та хочу подарувати своїй онучці до Миколайчука, а поки читаю сама… Так пронизливо написано, напевно щось зачепило мою душу і щось з дитинства сплило на поверхню. Читаю і часу не помічаю”. “Давненько не читали такої напруженої, доброї, щирої оповіді!” “Як тільки побачила ім’я перекладача – Віктор Морозов – негайно замовила, не дивлячись на те, що дитинка вже трохи виросла!” “Дуже задоволені, читаємо всією сім’єю. Є чорно-білі ілюстрації між розділами, чудова обкладинка, закладка-ляссе, великий шрифт, легко читається”.