Головна Інтерв'ю

Друже Сліп, командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр: Якби я проїхався по українських тюрмах, то зібрав би відмінний батальйон

Сьогодні до вашої уваги розмова з другом Сліпом – командиром 2 штурмового батальйону Третьої штурмової бригади. Ветеран “Азову”, брав участь у звільненні Мар’їнки, у полку був гранатометником, доріс до командира взводу. До повномасштабного вторгнення займався громадсько-політичною діяльністю.

В інтерв’ю Сліп розповів про те, що вплинуло на формування його особистості, яким має бути ідеальний штурмовик та про три ключові якості хорошого командира.

“Топ-3 – це ефективний менеджмент, харизма і лідерські якості. Ефективний менеджмент, тому що це управління. Якщо ти ефективний менеджер, то можеш управляти як політичною партією, бізнес-корпорацією так і військовою структурою. Харизма – те, що робить тебе авторитетним перед особовим складом. Лідерські якості – це вміння брати на себе відповідальність”, – каже Сліп.

Попри надважкі бої Третьої штурмової на Бахмутському напрямку Сліп вважає, що найважчою в цій війні для підрозділу була битва за Мощун.

“Мощун мав стратегічне значення для ворога, був плацдармом для подальшого наступу на Київ, і ворог кидав на Мощун всі свої сили й ресурси, для них це було неабияк важливо. Ми вивезли Мощун виключно завдяки власній мотивації. Там було важко і страшно, але в Мощуні була надісторична місія, яку ми виконали”, – сказав він.

За словами Сліпа, командування Третьої штурмової ретельно підходить до планування бойових операцій.

“У нас нормальне, здорове командування, яке вислуховує аргументи. Якщо це опперація “очко”, її треба перепланувати і зробити так, щоб вона не стала “очком”. На брифінгах перед командирами штурмових груп, я виходжу з чітким розумінням, а не уявленням того, як ми будемо здійснювати цю операцію”, – сказав він.

Про “слобожанський діалект”, який не має права монополізувати москва, чому не згоден з тезою, що “хороший рускій – мертвий рускій” та що думає про можливий набір бійців в українських тюрмах, як аналог ПВК вагнера – Сліп розповідає у цьому відео.

Ставай спонсором каналу задля перемоги/ @ab3army

Набір до 3 ОШБр триває! Заповнюй анкету: https://ab3.army
Підтримуйте 3-ю окрему штурмову бригаду фінансово: https://www.supportazov.com

Сайт: https://ab3.army/
Telegram: https://t.me/ab3army
Facebook: https://www.facebook.com/ab3.army
Instagram: https://www.instagram.com/ab3.army
Twitter: https://twitter.com/ab3army