Головна Культура

Двіж 3 ОШБр: Наземні дрони, Крила, FPV та як виглядатиме війна за 5 років

Це 14-й випуск Двіжу Третьої штурмової бригади, в якому з нашими бійцями говоримо про застосування нових технологій в армії. Берсерк, Старк, Крем та Турист розповідають про роботу наземних роботизованих комплексів, FPV-дронів, Мавіків і “крил” у 3 ОШБр та про інші перспективні розробки в цій галузі.

Хто робить дрони для бригади та чи використовують бійці БПЛА, зібрані вдома? Як застосовуються наземні дрони та чи важко в кустарних умовах зібрати НРК чи “крила”?

Також бійці висловились про те, чи зможуть в перспективі роботи замінити піхоту і вказали на гостру потребу кваліфікованих інженерів в тилу бригади.

“Є тисяча небойових посад, на яких людина, скоріше за все, не ризикуватиме своїм життям, але буде надзвичайно корисною і робитиме свою роботу за спеціальністю: хіміки, електрики, люди, що розбираються в комп’ютерах, айтівці.. Поступово буде роботизація армії, і якщо звідкись можна буде забрати людину, вона звідти буде забиратись. Відповідно, щоб це все зробити, потрібні класні інженери, у нас пару таких є, але треба більше”, – констатував Турист.

Міф чи правда, що оператор дрона – більш безпечна спеціальність у війську? Хто з операторів безпілотників працює далі від лінії розмежування та за яких умов пілот може стати піхотинцем, а також незабутні історії бійців з бойових буднів – дивіться у цьому випуску.