Головна Культура

ДВІЖ ДО IV РІЧНИЦІ ЦЕНТУРІЇ: Як Це Було?

На День Незалежності України Центурія у Києві провела всеукраїнський захоплюючий фестиваль до IV річниці створення організації.

Захід став справжнім символом запалу, енергії, сили та єдності молодого покоління Українських Nаціоналістів та їхнього прагнення продовжувати боротьбу, несучи в собі дух наших предків.

Представляємо вам 10-хвилинне відео зі справжнім драйвом, який панував упродовж усього івенту. Зловіть його разом з нами!

Ми виховуємо нове покоління Героїв!

Якщо ти ще не в темі, не гай часу – вступай до лав Центурії!