Головна TV

Вже сьогодні! Чому варто подивитися на телеканалі 2+2 прем’єру документального проєкту «Воля або смерть»

03 липня телеканал 2+2 покаже документальний проєкт «Воля або смерть» про воїнів 110-ї ОМБр, які ціною власного життя героїчно тримають оборону Авдіївки – одного з найважчих напрямків Східного фронту.

Від 24 лютого до Сил оборони України мобілізували понад 700 тисяч людей. Чимало з них – добровольці, які пішли на фронт за покликом серця і здобували військовий досвід під час пекельних боїв на передовій. Саме з таких сміливців – колишніх дизайнерів, бізнесменів, кухарів, електриків, репортерів – була створена 110-та Окрема механізована бригада ім. генерал-хорунжого Марка Безручка, яка боронить Авдіївку на Донеччині, що знаходиться під цілодобовими обстрілами та бомбардуваннями росіян.

У проєкті «Воля або смерть» глядачі почують потужні історії героїв цієї бригади, які залишили у минулому своє мирне життя, аби боротися за майбутнє України.

Режисер ТСН, а нині – офіцер ЗСУ Іван Секач відправився на передову до бійців 110-ї ОМБр, щоб дізнатися про їхню службу у найгарячішій точці України, найважчі зіткнення з окупантами, втрати, перші успіхи й тих, хто надихає воїнів продовжувати боротьбу. Вперше українські герої розкажуть, чому вирішили піти на фронт, як на полі бою ставали професійними військовими, через що проходять щодня, щоб знищувати ворога, та про що мріють після перемоги України.

Дивіться прем’єру документального проєкту «Воля або смерть» у понеділок, 03 липня, о 22:30 на телеканалі 2+2.