Головна Діткам

ДЖЕЙК І ПІРАТИ З НЕБУВАЛІЇ: ЦІКАВІ ФАКТИ ТА ГОЛОВОЛОМКА

«Джейк і пірати з Небувалії» – це перший новий пізнавальний мультсеріал для дошкільнят із серії Disney Junior. Цей цікавий, забавний, навчальний мультик привертає увагу малюків яскравими історіями, сміливими героями та захоплюючими пригодами.

Перегляд мультиплікаційного серіалу «Джейк і пірати з Небувалії», створеного командою з кіностудії Уолта Діснея, знайомить маленького глядача з неймовірними пригодами піратів. Команда капітана Джейка та його хоробрих друзів – Ізі, Каббі та папуга Скаллі – вирушає у захоплюючу подорож на кораблі “Швидкий”. Разом їм належить дослідити таємничі безлюдні острови у пошуках старовинних скарбів. На шляху діти зустрінуть чимало небезпек і перешкод, і тільки сміливість, швидкість і кмітливість допоможуть друзям втілити в життя відважний план і знайти старовинні скарби і віддати їх на добре діло.

Мультик «Джейк і пірати з Небувалії» вчить малюків цінувати дружбу, бути веселими, винахідливими, хоробрими та сміливими на шляху до своєї мети. Мультсеріал показує дітям яскравого лідера – сміливця Джейка, який завжди чуйний, привітний і нічого не боїться. Дружба займає ключову позицію в мультику, що вчить цінувати її і у реальному житті. Кожен друг має свій неповторний образ, який доповнює єдину команду. Джейк є впевненим лідером, який знає, як найкращим чином використовувати сильні та слабкі сторони своєї команди. Каббі завжди знає вірний шлях і слідує йому, а Ізі завжди виконана рішучості, ідей і натхнення.

Окрім морального виховання та фізичного розвитку, «Джейк і пірати з Небувалії» навчають діток арифметиці, когнітивному мисленню та творчим навичкам. Герої завжди знаходять правильний вихід із будь-якої, навіть самої заплутаної ситуації. Друзі вміють точно розрахувати відстань до скарбів і підрахувати, скільки золота вони мають. А використання топографічних карт знайомить маленьких глядачів з величезним, поки що недослідженим та невідомим світом.

Мультсеріал дуже музичний та веселий. Музика виконана у стилі «піратський рок» у виконанні «The Never Land Pirate Band».

Над створенням мультсеріалу працювали найкращі мультиплікаційні режисери,

продюсери та сценаристи Disney – володарі Emmy Awards: Kelly Ward, Mark Seidenberg, Rob Laduca.

Цікаві факти:

На острові всі, окрім команди Крюка, зазвичай харчуються фруктами. Це схоже на пропаганду вегетаріанства, оскільки лише негативні персонажі можуть собі дозволити їсти рибу. М’ясо у цьому мультсеріалі взагалі ніколи не з’являлося: навіть крокодил харчується фруктами.

Музикантам Шаркі та Бонсу спочатку були відведені виключно епізодичні ролі композиторів мультсеріалу, які просто іноді з’являлися і щось співали. І лише потім вони стали повноцінними персонажами та членами команди Крюка.

У більшості піратів у цьому мультсеріалі є свої символи, які можна побачити на їхніх кораблях, на одязі чи деінде. У дітей це перехрещені шабля та згорнута карта, над якими знаходиться мішечок із пилком фей. У команди Крюка це череп з кістками в капелюсі з пером, у Принцеси піратів це корона і чарівна паличка схрещена з кісткою, у Рудої Джесіки – троянда, у капітана Флінна – схрещені шаблі у вигляді риб або риби з ручками від шабель замість хвостів, у Беатріс Ле Клюв – голова птаха зі схрещеними кістками.

Перед вами шість схожих картинок. Але абсолютно однакові з них лише дві. Знайдіть їх!