Головна TV

Ексклюзивні кадри, які не потрапили до фільму “Люксембург, Люксембург”. Подробиці зі знімального майданчика від Антоніо Лукіча

Нещодавно в українському прокаті з успіхом пройшов фільм “Люксембург, Люксембург” режисера Антоніо Лукіча. Це вже друга успішна стрічка українського режисера. Єгор Гордєєв поговорив з Антоніо про майбутнє українського кінематографу, а також довідався ексклюзивні подробиці зі знімального майданчика “Люксембург,Люксембург”. В ефірі “Сніданку з 1+1” показали уривок інтервʼю Антоніо Лукіча.

Режисер розповів, що дуже любить працювати з українською акторкою Ірмою Вітовською і для неї завжди в нього є роль. В “Люксембург, Люксембург” теж була  сцена з акторкою, але до фільму вона не потрапила.

“Ми дуже шкодували. Це була, мабуть, найпотужніша лірична сцена, де просто незнайома людина пояснювала Васі (одному з головних героїв – прим.ред), чому його батько був хорошою людиною. На жаль, в монтаж цієї історії вона не підходила, тому що рушієм сюжету став Коля (ще один головний герой – прим.ред)”, – зізнався Антоніо.

За словами Лукіча, він переживав через цю ситуацію.

“Мені дуже незручно було. Я розумію, що це і хороша сцена, і багато зусиль і репетицій”, – розповів режисер.

В фільмі “Люксембург, Люксембург” знялась Ксенія Мішина. Одна зі сцен з акторкою також зазнала змін.

“В неї був прямо якийсь видатний монолог про те, як їй робив пропозицію її хлопець. Вона розповідала своїй сестрі і дружині Васі, як вони поїхали на Балі і раптом з неба опустився дрон і сестра перепитувала: “Дрон?”. Вона каже: “Так, дрон”. А там маленька така кулька і обручка з написом “виходь за мене”. Вона плакала, і це була потрясна сцена. Тоді це мало зовсім інше значення. Але ми це вирізали не через те, що воно втратило те значення. Скоріше це теж було перетягування сюжетної лінії в сторону”, –  поділився Антоніо Лукіч.

Крім того, в інтервʼю Єгору Гордєєву режисер розповів. що вірить в успіх українського кіно не тільки в Україні, а й за кордоном. Але ще потрібно багато докласти зусиль до цього.

“Ми намагаємось зрозуміти, як це зробити. Я знаю тільки те, що всім дуже дивно бачити, що в українців є почуття гумору. Стереотип про Україну як країну третьої культури дратує. Ти маєш якось великим зусиллям пояснити, що це не так, що ми десь попереду всіх, а не позаду. Але, мабуть, треба якийсь час, щоб це довести”.

Повну версію інтервʼю Антоніо Лукіча Єгору Гордєєву дивіться на YouTube-каналах «Сніданок  з 1+1» та телеканалу 1+1.