Головна Культура

Енергія дощу від Laura Marti

Скільки б війна не приносила горя, всі люди дуже потребують краси, ніжності, доброго смутку і любові. Саме таку пісню під назвою “Дощ” Laura Marti випустила в останній день осені. 

Пісня “Дощ” – друга пісня нового альбому Лаури Марті “Незалежна”, вихід якого плануєтся на початку 2023 року.

Альбом “Незалежна” Лаура закінчила в ніч на 24 лютого. Дуже символічно. На кінець березня був запланований реліз альбому і  сольний концерт Лаури в одному зі столичних клубів. З піснею “Незалежна” Лаура Марті брала участь у Нацвідборі на Євробачення 2022 року.

Але війна зруйнувала всі творчі плани. Під час війни Лаура виїхала до Європи з благодійними концертами для України. Зараз вона перебуває в Кельні, записала два нових джазових альбома і пише нову музику, дає концерти в різних містах Європи та веде волонтерську діяльність.

Пісня “Дощ”, надзвичайно лірична і ніжна. Вона дещо відрізняється від загальної стилістики нового альбому «Незалежна». Над аранжуванням Лаура працювала з відомою джазовою піаністкою і композитором Наталією Лебедєвою.  Оркестровку для пісні зробив відомий український саундпродюсер, аранжувальник і композитор – Юрій Шепета.

Мастеринг і зведення робив постійний саундпродюсер Лаури – В’ячеслав Шевченко, з яким зроблено альбоми “Shine”, “Все буде добре” та інші.

“Пісня “Дощ”- для мене розмова з самою собою або найкращим другом, який нічого не коментує, а просто уважно слухає. Іноді нам буває так важко, що єдина людина з якою ми можемо говорити відверто – це лише ми самі. Ці 9 місяців війни ми відчули стільки різної болі, що розмова буде довгою,” – говорить Лаура Марті.

Кліп на пісню знято у двох локаціях – кадри з дощовими вулицями Києва перебиваються дуже незвичайними підводними зйомками Лаури в басейні.

Кліп знято талановитою українською режисеркою Анастасією Ковальчук.