Головна Кіно

Фільм про бійців 3 ОШБр “Ми були рекрутами” в кіно з 2 травня

2 травня у прокат в українських кінотеатрах виходить документальний фільм режисера Любомира Левицького про бійців Третьої штурмової бригади. Розповідь про звичайних хлопців та дівчат, життя яких кардинально змінила війна. Вони одягають військову форму і стають професійними воїнами, щоб захистити незалежність своєї країни.

“Для когось з них війна – важкі штурми, комусь – життєва місія, а для багатьох це – лютий Двіж”

Тоха, Хата, Схід, Дацик, Істок, Хельга, Док та Хмурий. Хто вони, воїни, як б’ються за Україну та створюють сучасну мілітарну культуру? З ними глядача знайомить 19-річний рекрут на псевдо Журналіст. Після КМБ він разом з бійцями 3 ОШБр вирушає на нуль та спілкується з кожним із героїв фільму, розкриваючи їхні історії.


Розповіді про запеклі бої повномасштабної війни, жертовність і втрату побратимів, неймовірну відвагу, фантастичний порятунок, мужність і незламність, а також мотивацію та мрії українських воїнів.

Неважливо ким ти був, важливо, яке місце обрав у війні за свою країну. Надзвичайно мотиваційна стрічка про тих, хто щодня ризикує життям, тримаючи лінію фронту та творить історію України у важких боях за її існування.