Головна Кіно

Фільм “Прикордонні історії” – від польських братів з любов’ю

У перші дні російського вторгнення в Україну тисячі біженців приїхали до Польщі. Поляки дуже тепло зустріли зляканих втомлених людей, надавши все необхідне для транзиту та проживання у своїй країні.

“Прикордонні історії” / “Graniczne Historie” – короткометражний аматорський документальний фільм, знятий у березні 2022 року на польсько-українському прикордонному переході в Медиці та Перемишлі. На той час Польща прийняла першу хвилю біженців, які рятувалися від російської агресії в Україні.

У матеріалі показані реальні події, зустрічі, розмови та трагічні людські історії, що мали місце у перші тижні жорстокого російського вторгнення, метою та жертвами якого стали мирні жителі. Внаслідок цих безжальних дій багато жінок, дітей і людей похилого віку були змушені втекти, часто не знаючи свого подальшого призначення. До прикордонного переходу до Медики приїхали волонтери з усього світу. Завдяки їм можна було одразу допомогти біженцям. Фільм знятий польським волонтером та присвячений усім людям доброї волі, які дарують світло надії у ці темні часи.

Виробництво: Польща, березень 2022 р.

Мова: польська, англійська, українська, російська. Субтитри: англійські

Copyright © 2022

Реалізація: Катажина Цера

Монтаж: Вікторія Сковрон

Звуковий монтаж: Ярослав Даунар