Головна TV

Фінальний випуск «ВІН ВОНА ШОУ»: Про що так довго мовчала дружина ексміністра оборони та телеведуча Юлія Зорій?

Вже сьогодні глядачі телеканалу СТБ побачать фінальний випуск проєкту про стосунки «ВІН ВОНА ШОУ». Ведучий Григорій Решетник та гості програми піднімуть актуальну для кожного подружжя тему «Як карʼєра або справа життя впливає на стосунки пари».

Обговорюватимуть пошук балансу у стосунках: ведучі проєкту «Ранок у великому місті» на ICTV2 Юлія Зорій та Сергій Лиховида, співачки Міла Нітіч та Alyona Omargalieva, ресторатор Євген Ковтуненко, фізичний терапевт Охматдиту Назар Борознюк. У студії «ВІН ВОНА ШОУ» зірки визнають, що ця тема стала важливою у сучасному світі, адже призводить багатьох пар до пошуку гармонії та взаєморозуміння.

Телеведуча ICTV2 та дружина ексміністра оборони Юлія Зорій ексклюзивно розкаже, як вони з Олексієм Резніковим проходили шлях сімейної терапії.

Її колега по проєкту «Ранок у великому місті» Сергій Лиховида зізнається, що в його житті стало “дзвіночком” шукати баланс між роботою та сімʼєю, аби не втратити родину.

«Червоний прапорець для мене замайорів, коли мій синочок сказав: “Тату, я хочу, щоб ти більше жодного дня не працював», — зізнається Сергій.
А співачка Міла Нітіч відверто розповість, чому так довго не вдавалося здійснити свою найбільшу мрію — створити щасливу родину?

Тож чи завжди варто ревнувати до колег? Як витримати баланс між роботою та родиною? На які жертви гості випуску були готові заради карʼєри коханої людини та на який компроміс йдуть їхні кохані заради них?