Головна АЗОВ 22

Free Azovstal Defenders: у Києві пройде акція на підтримку військовополонених

Після невеликої вимушеної перерви повертаємося до проведення акцій-нагадування про полонених захисників Маріуполя, які вже понад півтора року перебувають в катівнях ворога.

Тому в неділю, 3 грудня, в Києві пройде чергова акція рідних та близьких військовополонених під гаслами «Не мовчи! Полон – вбиває! Україна чекає своїх героїв додому».

Захід відбудеться у форматі живого ланцюга учасників на вул. Хрещатик – пішохідна зона від Майдану Незалежності у напрямку КМДА з використанням простих картонок з надписами, спрямованими до суспільства, аби воно перейнялося нашим болем та діяло разом з нами. Щоб українці та весь світ побачили, що для боротьби за наших військовополонених, для підтримки їхніх родин, які божеволіють від відчаю та невідомості, не треба багато ресурсів. Що потрібно лише вийти та стати поруч, щоб наші хлопці та дівчата в полоні відчули, що за них не забули й за них борються наші люди.

До акції запрошуємо рідних військовополонених та зниклих безвісти з інших підрозділів та бійців, які самі пережили пекло полону та вже повернулися в Україну. Бажано бути в монохромному (чорному, темному) одязі.

Ми маємо кожний день звертатися до суспільства, нагадувати, що в країні йде війна, а її кращі сини та доньки прямо зараз прикривають небо над усіма нами. Що багато наших воїнів віддали своє життя та свободу, аби захистити нас від повторення жахів Маріуполя та Бучі. Що кожний загиблий має бути похований, зниклий безвісти – знайдений, а полонений – повернутий додому живим! Ми ніколи їх не зрадимо.

Ми чекаємо наших рідних, наших бійців, що й досі в полоні, додому! Україна чекає своїх героїв додому!

Організатори акції – родини військовополонених Маріупольського гарнізону.

@AzovstalFamilies