Головна TV

Фронтмен гурту Нумер 482 розповів про наймузичніший батальйон ЗСУ

У “Сніданку з 1+1” є традиція завершувати тиждень музичним номером. Цього разу до студії ранкового шоу завітав фронтмен гурту Нумер 482 Віталій Кириченко, щоб виконати свій головний хіт “Добрий ранок, Україно”, а також розповісти про службу в ЗСУ та як музика допомагає зберегти бойовий дух.

З перших днів повномасштабного вторгнення Віталій Кириченко разом з музикантом Володимиром Зюбиним долучились до лав ТрО. Заради ефіру в “Сніданку з 1+1” музиканта на декілька днів відпустили зі служби.

Як розповів фронтмен Нумеру 482, він служить у 130-ому батальйоні територіальної оборони міста Києва.

“Наш батальйон 130 тероборони Києва – наймузичніший у ЗСУ. Просто уявіть –  Антитіла, Тінь Сонця, Геннадій Мясоєдов, Нумер 482. У нас в кожній роті та взводі хлопці, які грають на гітарах, співають”, – поділився Віталій Кириченко з позивним Музикант.

Не виключає фронтмен рок-гурту, що музиканти разом зроблять колаборацію, проте, зазначає, зараз найважливіше – перемогти і щоб всі захисники були живі та здорові. Втім, про музику виконавець хіта “Добрий ранок, Україно!” не забуває, і навіть створив свій сольний проєкт.

“Він так і називається “Позивний Музикант”. Там доволі веселі пісні, перша – “Грьобані Цапи”, самі розумієте про кого. Зараз готую нову, вона називається “Тероборона країни” і дуже надихаюча”, – розповів фронтмен рок-гурту.

Після перемоги фронтмен гурту Нумер 482 мріє відпочити, піти вчитися і записати альбом. Але не забуває, що попереду ще складний шлях і головне зараз – не втрачати віру і не падати духом.

“130 батальйон з перших днів почати воювати, наш бойовий шлях – Київщина, Харківщина, Донбас. Не дивлячись на те, що ми загубили дуже багато наших товаришів, але все ж зберігаємо бойовий дух і готові виконувати накази. Все було б неможливим без підтримки наших рідних, близьких та волонтерів”, – зазначив Віталій Кириченко.

В ефірі “Сніданку з 1+1” гурт Нумер 482 виконав головний свій хіт “Добрий ранок, Україно” та зарядив глядачів позитивною енергією.

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України. 

Не пропустіть щодня проєкт з 7:00 до 11:00 на телеканалі 1+1 Україна, а також на YouTube. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.