Головна Культура

Фронтмена гурту СКАЙ Олега Собчука ледь не одружила на собі прихильниця

Минулого тижня стартував весняний тур гурту СКАЙ. 35 концертів на підтримку нового альбому “Напролом” пройдуть в містах України від заходу до сходу.

Початок тура розпочався з фан-зустрічі, під час якої прихильники могли поставити питання, взяти автограф та сфотографуватися з учасниками гурту. Прийшло багато охочих поспілкуватися з улюбленим гуртом, все було достатньо дружно та спокійно, поки крізь натовп не прорвалась вона – дівчина з величезним букетом троянд. Прихильниця назвалася Мариною та трішки розповіла про свої “відносини” з Олегом Собчуком – він їй щоночі сниться, тому вона проїхала 14 концертів, але ніяк не могла поспілкуватися зі своїм кумиром віч-на-віч. Тому, почувши про фан-зустріч, Марина приїхала до Житомира, щоб поспілкуватися з фронтменом, подарувати квіти, зізнатися в коханні та… освідчитися. Для Олега це було неочікувано, а прихильники, затамувавши подих, чекали на відповідь – погодиться чи ні. У відповідь була лише інтрига.

Концерт в Житомирі відбувся з повним аншлагом. СКАЙ презентували пісні з нового альбому, який вийшов напередодні старту тура. Звісно, звучали й улюблені хіти, під які співав весь зал – “Україна”, “Тебе це може вбити”, “Best друг” тощо. Ні один концерт гурту не проходить й без хіта “Легковажна”, а тепер в цієї пісні є продовження – “Її люблю”. І хоча, хлопці виконували її вперше на концерті, зал оцінив цей романтичний трек і підспівував не гірше, ніж під інші хіти.

Також зал дуже добре сприймав мотиваційно-патріотичні пісні. Ні для кого не секрет, що гурт відправляє частину коштів на ЗСУ, тому, приходячи на концерт, кожен глядач робить свій внесок. Для цих людей, як і для гурту СКАЙ, важлива якнайшвидша перемога над країною-агресоркою та мрія жити в вільній Україні. Адже пісні, що торкають самої глибини душі, єднають та підіймають дух, тому так важливо співати їх на концертах та говорити про це, підтримувати, об’єднуватися та йти НАПРОЛОМ.