Головна TV

Фронтвумен Angy Kreyda зізналася, чому заспівала про відомих псевдопатріотів

У студію програми “Ранок Вдома” на каналі “Дом” завітала фронтвумен поп-гурту Angy Kreyda, музикантка Ангеліна Каташинська. Під час відвертого інтервʼю Лілії Ребрик і Костянтину Октябрському співачка розповіла про благодійні концерти та зборах грошей для ЗСУ, а також зізналася, про кого написала свою нову пісню “Перевзуті”.

Для співачки Ангеліни Каташинської рік повномасштабної війни минув у роботі. Учасники молодого гурту Angy Kreyda презентували нові пісні та кліпи, давали благодійні концерти.

“Я вважаю, чим більше роботи, тим краще. Бо, наприклад, благодійні концерти, допомагають нашим хлопцям. Нехай це не великі суми, але все ж це вклад у перемогу, – коментує фронтвумен гурту Angy Kreyda, музикантка Ангеліна Каташинська. – Ми, звісно, не завжди афішуємо скільки грошей зібрали, але завжди ці суми передаємо або самим військовим, або волонтерам. Звісно, є й великі проєкти. Наприклад, торік восени ми збирали на автомобіль. Робили у Рівному великий концерт. Вдалося назбирати 70 тисяч гривень. Люди просто скидали донати нам на “банку”. Врешті вийшла чимала сума і ми купили автомобіль”.

За 2022-й рік Angy Kreyda випустили пісні: “Враже”, “Байрактар”, “Бандера”, “Пройде зима”, “Колискова”, “Залужний”, “Брате”, “Перевзуті”. А також кліпи на них. Ангеліна Каташинська зізнається – натхнення їй чекати не доводиться – воно з нею завжди і всюди:

“Відверто кажучи, я не знаю звідки воно береться. Приходить натхнення і пишуться пісні. Звісно, мотивують військові, тому що ти дивишся, як вони там мерзнуть, в яких жахливих умовах живуть, і ти розумієш, що треба якісно працювати на своєму місці. Я музикант, і це моя робота. Ми теж працюємо на благо всієї країни”, – поділилася співачка в ефірі каналу “Дом”.

Нещодавно гурт презентував пісню під назвою “Перевзуті”, і вона вже встигла викликати бурхливу і неоднозначну реакцію українців.

“Для кожного це тригерна тема. Звісно, є і погані коментарі. Без цього ніяк. Ця пісня зовсім не жартівлива, зачіпає хорошу тему — перевзутих співаків, які з 2014 року їздили в Росію і заробляли там чималі кошти. А як тільки бомба впала — вони перезулися, такі псевдопатріоти. Хочу поставити їм запитання: “Якби, не дай Боже, десь там в паралельній реальності путін прийшов у Київ. Хто б залишився з артистів, які зараз на нашій сцені, а хто зник би назавжди?” От нехай кожен відповість на це питання”, – розповіла солістка гурту Angy Kreyda Ангеліна Каташинська.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.