Головна Подорожі

ФРУКТОВИЙ РАЙ І ТУРИСТИЧНИЙ ЕКСТРИМ: ТОП ФАКТІВ ПРО МАВРИКІЙ ВІД НАТАЛІЇ ЄЖОВОЇ

Психологиня, сексологиня та ведуча реаліті «Екси» (Новий канал) Наталя Єжова провела Новорічні та Різдвяні свята з сім’єю у теплих краях – на острові Маврикій.

Відпочивали там майже місяць, тож зібрали безліч вражень та емоцій. Найцікавіші факти, які потрібно знати, плануючи подорож у цей край, Наталя описала детальніше.

Клімат – ідеальний, природа – неймовірна!

– На Маврикії максимально комфортно: не спекотно, не холодно, не сухо, немає підвищеної вологості, – ділиться Наталя в ексклюзивному матеріалі журналу «Теленеделя». – Здивувало, що пальми там ростуть поряд із хвойними деревами. Так цікаво! Все вкрито зеленню, і це дарує спокій. Ще на Маврикії дивовижні водоспади. Оскільки тут гірська місцевість, то раніше було десь п’ять вулканів. А зараз на їх місці розташовані озера або водоспади, які зачаровують своєю красою. Також там неймовірна кількість риб, і вони нібито ручні. Ставиш пальчики, і рибки спокійно підпливають і хвостиками б’ються об них. Океан – спокійний. Хвилі починаються на відстані приблизно 200-300 метрів від пляжу. Тому комфортно відпочивати та купатися.

Без екстриму – нікуди

 

– На Маврикії є всі види активного відпочинку, які лише існують, – каже ведуча. – Ми з сім’єю дуже любимо кайт-серфінг, серфінг, снорклінг. І все практикували у відпустці. А ще ходили по підвісному мосту над джунглями. Ця тоненька 20-сантиметрова дощечка довжиною 350 метрів мене «паралізувала». Було дуже страшно! Руки й ноги трусяться, міст хитається від вітру, під ногами – порожнеча. Неймовірні емоції! Зрештою всій нашій компанії з восьми людей вдалося пройти цей шлях. Навіть дітям. Напевно, мотивувала краса навколо.

Фруктовий рай

– На острові ми переважно куштували страви французької кухні. Оскільки Маврикій був колонією Франції, там зараз майже всі говорять французькою і готують відповідну їжу, – розповідає Єжова. – Та є й італійські ресторанчики. До речі, графік роботи дивує: хочуть – відкриті, а не хочуть – закриті. Треба ще потрапити (сміється). Наше серце підкорили фрукти. Вони тут по-особливому смачні! Ананаси, кокоси, папая, маракуя, банани, лічі – все, чого душа забажає.

Вдалий план: активності + релакс

– Ми не лише відпочивали на пляжі та займалися водними видами спорту. Ще й відкривали для себе цікаві місця! – ділиться Наталя. – Уперше в житті я була на сафарі. Ми зустріли там жирафа, мавпочок, зебр, які паслися собі поряд з туристами. Страуси навіть з нами контактували. Хоча, зізнаюся, вони швидше нападали на нас і хотіли покусати (сміється). Ще ми були в парку величезних черепах. Вони дуже ліниві, тільки лежать і їдять листя. Також відвідали великий індуїстський храм, де статуя Шиви сягає 36 метрів. Він знаходиться біля озера, що розлилось у кратері згаслого вулкану. В цей храм сходяться всі місцеві, аби поклонятися богам. А туристи мочать ніжки в озері та загадують бажання. Там неймовірна енергетика!