Головна TV

Голова WBC Ukraine Микола Ковальчук: Вже є ідеї, як проводити боксерські поєдинки

Гостем нового випуску програми “Коло спорту” з Євгеном Зінченком та Діаною Кондратюк на телеканалі «Дом» став голова українського представництва Всесвітньої боксерської ради Микола Ковальчук. Він розповів, що відбувається зараз у боксі та як українській бокс ініціює санкції проти росіяни.

Микола Ковальчук очолив новостворене Українське представництво Всесвітньої боксерської ради за півроку до початку повномасштабної війни. Національний офіс найавторитетнішої у професійному боксі організації розпочав активне впровадження своїх найвищих стандартів у вітчизняному спорті. Російська навала завадила стрімкому розвитку, але WBC Ukraine продовжує свою діяльність задля успіхів нашої країни.

«Перші кілька днів не зрозуміло було, що відбувається. Потім ми з Сергієм Ватаманюк, який був тренером Олександра Усика та Дениса Берінчика, прийняли рішення створити благодійний фонд, щоб теж допомагати і нашим бійцям, і переселенцям. Потік переселенців був шалений», – згадує початок війни Микола Ковальчук.

Задля того, щоб згуртувати допомогу, українська делегація під час Конгресу WBC у Мексиці підготувала восьмихвилинний ролик, що охоплював основні події війни в нашій країні. «Люди просто плакали. Ми багато отримали і допомоги після цього, і багато слів підтримки», – розповідає Микола Ковальчук. І додає: «Саме на цьому конгресі було прийнято важливе рішення щодо несанкціонування боксерських поєдинків за участю російських та білоруських боксерів». Хоча, зізнається пан Микола, було лобі з боку Росії щодо того, щоб ці санкції зняти. Але їх не лише не зняли, але й посилили. Вони зараз діють.

Микола Ковальчук пообіцяв, що великий прапор України, на якому розписалися всі присутні на Конгресі чемпіони світу, включаючи Олександра Гвоздика і Дениса Берінчика, обов’язково буде висіти на черговому Конгресі WBC, який проходитиме в Маріуполі чи в Ялті. А поки українське представництво Всесвітньої боксерської ради планує проводити боксерські поєдинки в Україні: «Скажімо, Чемпіонат України з боксу проводився в горах, де було досить безпечно. З генераторами, правда, але був успішно проведений. Вечір професійного боксу повинен проводитися у якомусь місті, тому що профі-бокс — це, перш за все, шоу. Проводити його в якомусь підвальному приміщенні чи в метро — ми про це вже думаємо. Є навіть ідеї. Зараз все ще в процесі», – говорить гість «Кола спорту».

«Коло спорту» — це огляд актуальних спортивних подій, авторський погляд на тенденції сучасного спорту, а також ексклюзивні коментарі та інтерв’ю зі знаковими особистостями — спортсменами, чемпіонами, тренерами, менеджерами, посадовцями, на яких сьогодні лежить велика відповідальність за спортивне життя України в умовах війни. Ведучі програми – відомі журналісти Євген Зінченко і Діана Кондратюк.

Дивіться проєкт «Коло спорту» з Євгеном Зінченко і Діаною Кондратюк на каналі “Дом” щоп’ятниці о 21:00 , а також на сайті та на YouTube-майданчику каналу «Дом».