Головна TV

Григорій Решетник і сини: Дмитрик мріє грати за Барселону та збірну України

Тато трьох синів, ведучий СТБ Григорій Решетник назвав основні принципи виховання синів, якими керується у житті. А також поділився у соцмережі уподобаннями одного з дітлахів, яке надихає малечу. 

Григорій зауважив, що з дружиною щодня працюють над різностороннім розвитком дітей – сини грають у шахи, вивчають англійську, бавляться в рухливі ігри, навчаються, пробують сили в музиці.

“Наш Дмитрик скрізь показує хороші результати, але у футбол він просто закоханий, – поділився Решетник. – Ходить на тренування поки три рази на тиждень, на вихідних грає у дворі зі старшими хлопцями, вдома дивиться не лише матчі, а й, замість мультиків, футбольні огляди та програми. Дуже дивується, що однокласники не знають всіх футболістів, яких знає він – їхні клуби, номери та позиції на полі. Вперше відвідав матч на стадіоні «Олімпійський» в 4 роки та завжди просить знайомити його з українськими футболістами… Мріє грати за Барселону та збірну України”.

“Радію, що у дітей є мрія та мета – це важливо, особливо в такий час. А нам, батькам, головне підтримувати діток, допомагати їм досягати цілей, але в жодному разі не реалізовувати через них свої амбіції та нездійсненні мрії”, – підсумував ведучий.